Римо-католицька парафія св. Йоана Павла II запрошує львів’ян на щонедільні Пасхальні молитви

A_heart_for_prayerЩонеділі, у  період з 23 квітня до 21 травня 2017 року, від 16:00 год. до 18:00 год., спільнота римо-католицької парафії св. Йоана Павла II проводитиме Пасхальні молитви (місії) біля фігури Матері Божої (м. Львів, Проспект Свободи, 6).

Участь у них братимуть парафіяни та гості парафії.

«Вже кілька років, ще на заклик Папи Бенедикта XVI, і сьогодні за підтримки Папи Франциска, на площах великих міст у всьому світі відбуваються так звані «місії на площах». Суть полягає в тому, що учасники спільнот, віряни виходять на площі міст, проводять молитву, Вечірню тощо. Зміст полягає у тому, щоб у Великодній час розповісти мешканцям міст про Воскреслого Христа, щоб можна було духовно зустрітись з Ним. Крім того, щоб не цуратись Євангелія, іншим людям показати, що Євангеліє є такою цінністю, якою варто ділитись всюди, не приховувати цей дар від інших тільки для себе», – розповів у ексклюзивному коментарі сайту «Духовна велич Львова» о. Григорій (Гжегож) Драус, настоятель парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви (вул. Хуторівка 35А; каплиця філософсько-богословського факультету УКУ).

ZAKLADKA_back_2017

Теми молитовних зустрічей у Львові:

23.04.2017 – Ким є Бог для тебе?

30.04.2017 – Який сенс має твоє життя?

07.05.2017 – Новина про твоє спасіння: проголошення Керигми.

14.05.2017 – Проголошення Євангелії та заклик до навернення!

21.05.2017 – Чим є Церква? Який твій досвід Церкви?

Особливістю цієї молитовної акції у Львові є те, що вона має екуменічний характер, адже участь у ній беруть й спільноти греко-католицьких парафій (св. Климентія Папи і Благовіщення) під проводом спільноти римо-католицької парафії св. Йоана Павла II. Можливо, у наступні роки такі акції відбуватимуться на різних площах, не тільки в центрі міста.

Слід зазначити, що ці Пасхальні молитви відбуваються не тільки у Львові, але й у інших містах України, таких як: Київ, Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Вінниця, Рівне, Біла Церква, Житомир, Ужгород тощо.

«Перші спроби організації таких молитов на площах міста були ще в 1993 році в м. Денвері (США) перед першими Світовими Днями Молоді. Під час своєї проповіді в Денвері Св. Папа Іван Павло II сказав, що час оголошувати слова Євангелія на площах, вулицях міст і ділитись радістю. Часто буває так, що віру трактуємо як свою особисту справу, але така цінність, яку можна свідчити, радість, якою можна ділитись. Головна мета цих молитовних зустрічей – не в тому, щоб достукатись до людей, які зовсім не ходять до Церкви, не нав’язувати їм свою віру, духовність тощо – у жодному разі. А радше має місійний вимір – щоб допомогти зміцнити віру тим, хто є в Церкві, провести євангелізацію. Організатори цього заходу прагнуть продемонструвати, що віра – це такий скарб, яким ми можемо обдарувати інших, а також показати Церкву в суспільних вимірах. В історії Церкви таке дійство було (згадати хоча б апостолів, францисканців тощо), потім ця традиція трохи забулась, але зараз знову відновлюється», – зазначає о. Григорій (Гжегож) Драус.