«Серце християнина має бути налаштоване на прощення» – митрополит Димитрій (Рудюк)

DSC_0017Сьогодні, 5 березня, у каплиці Львівської міської ради відбулася духовна зустріч з митрополитом Львівським і Сокальським УПЦ КП Димитрієм (Рудюком).

Учасники спільно з владикою роздумували над питаннями служіння одні одним, духовності, працелюбності і особливо – відповідальності. Зосередилися також на екуменізмі та прощенні.

Владика Димитрій пригадав присутнім гасло видатного ієрарха Української Православної Церкви митрополита Іларіона (Огієнка), який сказав, що служити народові означає служити Богові. Архиєрей також наголосив що ті, хто служать ближньому у різних установах, більше сповнюють заповідь посту, аніж ті, що постяться, але нічого доброго не роблять іншим. Тому владика закликав кожного, «будучи на своєму місці праці служити ближньому і пам’ятати про власну відповідальність і обов’язки покладені на кожного».

DSC_0034«Українцям треба будувати свою державу, бо поки ми самі цього не зрозуміємо, нам ніхто ззовні не допоможе цього робити» – переконаний архиєрей.

Митрополит Димитрій згадав також і про складну ситуацію в Україні та наголосив: «Глибинне відчуття трагедії повинне збудити в нас почуття відповідальності. А серце християнина має бути налаштоване на прощення».

Нагадаємо, це перша з циклу зустрічей з духовенством нашого міста під час Великого посту запланована в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова».

Фото: Валентина Євтушок