Сьогодні у “Школі релігійного фрілансу” відбудеться лекція від Олени Кулигіної

6 листопада 2018 року о 18:00 у каплиці Львівської міськради відбудеться лекція на тему: “Приклади успішних церковних проектів у ЗМІ та соціальних медіа”. Організаор події: “Школа релігійного фрілансу”

1


Професійними секретами поділиться відомий піарник, журналіст із багаторічним досвідом праці у релігійному середовищі, Олена Кулигіна:

Інколи заведено вважати, що світські медіа ігнорують релігійні новини або пишуть про церковні справи лише тоді, коли є скандал, сенсація чи Томос :). Насправді, це не зовсім так, або не завжди так. Нещодавно ми позбирали приклади того, як християнські спільноти різних конфесій вдало комунікують з суспільством за допомоги світських та релігійних медіа. На цих прикладах проаналізуємо, якими мають бути новини, щоби вони стали цікавими для широкого загалу, а не тільки вірних нашої Церкви. І що має зробити спільнота, щоби її інформаційний привід зацікавив ЗМІ

    Лекція відбудеться у каплиці Львівської міської ради. Вхід вільний, чекаємо на усіх зацікавлених!

 Нагадаємо, “Школа релігійного фрілансу” це проект веб-ресурсу “Духовна велич Львова. Вона стартувала 15 вересня і триватиме упродовж цього навчального семестру. Лекції відбуваються щовівторка. Спікерами Школи є відомі у Львові журналісти. Постійна лекторка – Юліана Лавриш, також одну лекцію провела кореспондентка Католицького суспільно-релігійного часопису CREDO Віта Якубовська. Головна мета Школи навчити охочих писати на актуальні теми релігійного життя міста. Кожен учасник зможе публікувати авторські матеріали на сайті «Духовна велич Львова».

Поділитись!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Comments are closed.