Топ-3 серіали осені на релігійну тематику

Серед безлічі цікавих серіалів цьогорічного осіннього сезону глядачі можуть переглянути й нові кінострічки на релігійну тематику. Сайт “Духовна велич Львова” пропонує свій невеличкий рейтинг. Варто зауважити, що деякі фільми – доволі суперечливі, у багатьох з них присутня й критика релігії.

4o1Jvuur1.«Розповідь служниці» (англ. «The Handmaid’s Tale») – американський телесеріал, заснований на однойменному романі канадської письменниці Маргарет Етвуд. Прем’єра серіалу відбулася 26 квітня 2017 року. 3 травня 2017 року серіал був продовжений на другий сезон, прем’єру якого очікують в 2018 році.

Дія відбувається в майбутньому, у вигаданій тоталітарній державі – Республіці Ґілеад, що представляє собою псевдорелігійну теократію. Ґілеад знаходиться на території сучасних США і постійно веде війну з сусідніми країнами. В майбутньому тільки одна зі ста жінок здатна народжувати дітей, тому в республіці жінок з простого народу відправляють у спеціальні табори, де їх готують до виконання єдиної функції – зачаття і народження дітей для офіцерів, чиї дружини не здатні на це.

the-exorcist-season-22. «Той, що виганяє диявола», або «Екзорцист» (англ.«The Exorcist»), 2 сезон – американський телесеріал жахів, прем’єра якого відбулася на телеканалі Fox 23 вересня 2016 року. Є продовженням однойменної кінофраншизи.
12 травня 2017 року серіал був продовжений на другий сезон, прем’єра якого відбулася 30 вересня 2017 року.

У другому сезоні два священики-екзорцисти Маркус і Томас продовжують вести свою боротьбу зі злом. Цього разу воно оселилось на острові та загрожує дуже хорошим людям.

nintchdbpict0001935667543. «Останнє королівство» (англ. The Last Kingdom) – британський історичний серіал, який є телевізійною адаптацією популярної серії книг Бернарда Корнуела під загальною назвою «Саксонські хроніки».  Прем’єра серіалу відбулася 10 жовтня 2015 року на телеканалі «BBC America» в США, а в Великобританії – 22 жовтня того ж року на телеканалі «BBC Two».

У грудні 2015 року серіал продовжили на другий сезон, прем’єра якого відбулася 16 березня 2017 року США . У вересні 2017 року серіал був продовжений на третій сезон –  з прем’єрою в кінці 2018 року.

Сюжет телесеріалу розгортається в другій половині IX століття; коли територія, що зараз відома як Англія, являла собою кілька окремих англосаксонських королівств – Нортумбрію, Мерсію, Вессекс, Східну Англію тощо. Англо-саксонські землі піддаються нападу «великої армії язичників» – вікінгів, і владу над цими землями захоплюють завойовники. Часткову незалежність зберігає тільки королівство Вессекс, яким править розумний і талановитий король Альфред Великий.

Головний герой – Утред Беббанбурзький – осиротілий син англо-саксонського лорда, викрадений скандинавами і вихований як прийомний син ярла Рагнара. В результаті війни, що почалася між вікінгами і саксами, а також династичних інтриг, відданість Утреда піддається серйозним випробуванням, змушуючи його вибирати між вікінгами, які його виростили, і англійцями, які проти них повстали. Серіал буде цікавим для фанатів культового серіалу «Вікінги», новий сезон якого невдовзі теж вийде на екрани.

Підготувала Лідія Батіг

Поділитись!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Comments are closed.