350 учасників із парафій Львівської Архідієцезії долучилися до Днів Молоді

Вчора, 7 вересня 2018 року, розпочалися Архідієцезіальні Дні Молоді у Львові. До події долучилося  понад 350 учасників з парафій Львівської Архідієцезії, а також посланці з інших Дієцезій в Україні та гості з-за кордону. Стартував триденний захід у Львівській Вищій Духовній Семінарії у Брюховичах.

1

Після реєстрація та поселення молодь зібралася у семінарській каплиці. Вступне слово виголосив голова оргкомітету Дієцезіального Дня Молоді о. Олександр Бішко. Присутні виконали гімн до Святого Духа. Після вечері пергу конференцію виголосив о. палотин Вальдемар Павелєц. Святу Месу очолив Єпископ-помічник Едуард Кава, з яким співслужили Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек.

2


У проповіді єпископ Едвард Кава звернувся до молоді з заохоченням до особистої зустрічі з Богом, до того, щоб в усьому, що відбувається довкола, бачити Його дію, Його бажання зустрітися, перемінити нас: “ Часто, виходячи з Євхаристії, ми не пам’ятаємо того, що було в Євангелії. Ми не відчуваємо, що Господь хотів нам щось сказати, а Він хотів торкнутися нашого серця, зустрітися з нами у нашому серці.  Ми всі сьогодні чекаємо на переміни, наша Церква їх потребує, наша країна їх потребує, усі хочемо, щоб наше життя стало кращим, і молимося про мир у нашій країні. Та ми чекаємо, що все це прийде звідкись зовні, а Господь нам каже, що дасть нам відродження і нове життя зсередини, від серця. Дозвольте Богові зустріти вас сьогодні у ваших серцях. Дозвольте собі тишу, особисту зустріч із Богом”

3

Архідієцезіальні Дні Молоді триватимуть у Львові до 9 вересня.

У публікації використано матеріали сайтів: http://rkc.lviv.ua/CREDO