“Духовна велич Львова” запрошує на “Школу релігійного фрілансу”

15 вересня у Львові стартує “Школа релігійного фрілансу”. Її ініціатор – колектив редакції “Духовна велич Львова” Школа допоможе охочим “відточити перо”, навчитися писати на актуальні теми релігійного життя міста.  Кожен учасник отримає шанс опублікувати авторські матеріали на сайті “Духовна велич Львова”

1


Головний лектор Школи журналіст сайту Юліана Лавриш зазначила: “Сьогодні ми по-іншому осмислюємо поняття волонтерства. Це вже не справа за безоплатно, а справа – для спільної мети. Вже у вересні ми будемо ділитися із зацікавленою фокус-групою досвідом роботи у релігійній тематиці, а згодом запропонуємо самим долучитися до практичного процесу і бути журналістом, що пише на релігійну тематику. Долучайтеся до нашої команди, і ми пропонуємо вам інтелектуально-духовну осінь”

    Викладачами Школи будуть журналісти сайту “Духовна велич Львова”. Якщо Ви зацікавилися і прагнете долучитися до ініціативи, надсилайте листа на адресу: oksanka005@gmail.com У повідомленні потрібно вказати свій особистий емейл, а також номер телефону. Окрім того, варто написати ім’я та прізвища.