Інститут екуменічних студій проведе дискусію “Атомна енергетика: екологічний та етичний виміри для України та світу”

20 травня 2021 року Інститут екуменічних студій організовує дискусію на тему “Атомна енергетика: екологічний та етичний виміри для України і світу”.  Розпочнеться подія о 16:30.

“В Україні, котра у 1986-му році пережила Чорнобильську катастрофу, атомна енергетика і досі виробляє більше 50% всієї електроенергії – при всіх очевидних загрозах, пов’язаних зі зношеністю інфраструктури. Чи так має бути в майбутньому? Як маємо сприймати ядерну енергетику та її основні ризики – з точки зору інженера, богослова, еколога, психолога та історика? Що і як ми можемо робити в перехідному періоді? Якими є світові тренди і яке наше місце у них? Яким є наратив Чорнобиля у модерній історії – України та світу? Що Україна може дати світові за наслідками Чорнобиля і як може позитивно змінитися сама?
Захід відбувається в межах проекту Інституту екуменічних студій Українського католицького університету (УКУ) – 14-й Екуменічний соціальний тиждень “Плекаючи спільне благо: разом до сталого розвитку”, за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні, сприяння Відділу громадського партнерства Львівської міської ради, у партнерстві із @Аналітичний центр УКУ.
Час проведення події – 20 травня 2021 року, о 16:30 год. за Києвом, на платформі ZOOM. Зареєстровані учасники отримають лінк на подію на вказану у реєстраційній формі електронну пошту” – https://docs.google.com/…/1FAIpQLScG0ZkrUsCZ8V…/viewform
Учасники дискусії:
Сергій Плохій, професор історії України Гарвардського університету, директор Гарвардського українського наукового інституту. Автор книги «Чорнобиль: історія ядерної катастрофи» (2018)
Віталій Дем’янюк, український інженер, підприємець, громадський діяч, меценат. Голова Наглядової Ради компанії NT-Engineering, що займається питаннями ядерної та радіаційної безпеки, також входить в Раду “Чорнобильського Інституту Досліджень і Розвитку”
Олег Покальчук, соціальний психолог
Володимир Шеремета, голова Екобюро УГКЦ, автор монографії „Ethik nach Tschernobyl“ («Етика після Чорнобиля), Freiburg, 2001
Модератор: Оксана Кулаковська, директор Аналітичного центру та Київського центру УКУ