Львівських студентів запрошують у паломництво до Кохавино

Центр Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ вже в цю суботу кличе студентів львівських ВНЗ у духовну мандрівку до відпустового місця у Гніздичеві. Про це повідомляє фейсбук-сторінка Центру.

«Відвідування нової місцини, спільна дорога в колі молоді, підйом на височенну дзвіницю, молитва та індивідуальні розмови з духівником – ось що чекає на вас під час нашої одноденної прощі до Кохавини. Це чудова можливість відпочити від робочих буднів та на день зануритися в спокій і тишу», – наголошують організатори.

Ця поїздка стане першою паломницькою подорожжю Духовного простору Центру Студентського Капеланства. «Духовний простір нашого центру – це місце й події, де ми не ви не тільки знайдете сили, а й зростатимете соціально, бо поряд буде інша молодь», – підкреслюють організатори. «У спільних паломницьких подорожах буде можливість не тільки потрапити в нові місця, а й познайомитися з ровесниками та поспілкуватися. А в часі молитви чи духовних наук – єднатися серцями у спільних проханнях до Бога».

Відповідальним за духовний простір Центру Студентського Капеланства є диякон Віталій Лозинський. «Для мене духовний простір – це про спільність із Сильним, яка стає джерелом сили для Нас, знесилених цією війною», – пояснює диякон Віталій. Він супроводжуватиме молодь у всіх заходах духовного простору, зокрема й у поїздці до Гніздичева.

14 жовтня 2023 року учасники подорожі зможуть відвідати монастир св. Герарда Згромадження Найсвятішого Ізбавителя в смт Гніздичів-Кохавина.

Програма:

9:00 Виїзд зі Львова (Студентський храм св. Олексія, вул. Лукаша, 3а).

11:00 Сповідь. Літургія. Перша наука.

13:00 Обід.

14:00 Екскурсія. Підйом на дзвіницю.

15:00 Друга наука.

16:00 Час для тиші, роздумів, індивідуальної духовної розмови, прогулянки.

17:00 Повернення до Львова.

Реєстрація – обов’язкова і триває до середи, 11 жовтня (до 20:00). Зареєструватися можна тут: https://cutt.ly/FwnQ1VSs

Добровільна пожертва на транспорт і харчування: 400 грн.

Передоплата: 200 грн на картку 5375414115224171 (вказати: «Поїздка до Кохавини»).

Деталі за номером: 063 028 70 82, диякон Віталій Лозинський.