П’ять мотиваційних фільмів, які повернуть радість життя

Робота перетворилася у рутину, сім’я розчаровує, а з друзями нецікаво? Ні, світ залишився таким самим, однак змінилося ваше ставлення до життя. Пропонуємо список з 5 надихаючих фільмів, які змусять вас танцювати, співати, грати та повернуть жагу до життя.

  1. Остання відпустка (2006)

Джорджия Берд багато фантазує. Вона мріє про власний ресторанчик, казковий курорт, люблячого чоловіка і навіть спробувати висококалорійну але смачну їжу, яку сама готує. Та все це ще буде! Нині вона працює звичайною продавчинею кухонної техніки, а всі її плани відправляються у альбом «Можливості».

Та красиві мрії розчиняються, коли жінці роблять томографію мозку і виявляють злоякісну пухлину. Її дні пораховані.

І так, Джорджія вирішує прожити останні тижні на повну . Вона звільняється з роботи, знімає всі гроші з банківського рахунку і відправляється на розкішний курорт.

Цитата з фільму: Нічого, в наступному житті ми все зробимо по-іншому. Ми будемо більше сміятися, більше любити, подивимося світ… Ми не будемо нічого боятися.

У головних ролях: Квін Латіфа, LL Кул Джей, Алісія Вітт, Жерар Депардьє.

2. Завжди кажи «Так» (2009)

Вам навряд чи б сподобався Карл Аллен. Він зануда, який не цінує дружби, зіпсував стосунки з коханою та не йде на контакт з колегами. Улюблене слово Карла – «Ні». Він відмовляє товаришами, клієнтам, перехожим людям та власному життю.

Та одного дня чоловік зустрічає давнього приятеля, життя якого сповнене пригод та відчайдушних вчинків. За запрошенням товариша Карл відвідує лекцію ексцентричного наставника по саморозвитку. Віднині, на кожну пропозицію герой відповідатиме згодою. Як змінить його життя слово «Так»?

Цитата з фільму: Є одне слово, яке здатне змінити свідомість. І це слово «Так»!

У головних ролях: Джим Керрі, Зуї Дешанель та Бредлі Купер.

3. Недоторканні (2011)

Фільм заснований на реальних подіях. Дріс – невдаха, який ледь зводить кінці з кінцями. І от чоловік, аби отримати виплату по безробіттю, відправляється за черговою відмовою у дім паралізованого багатія Філіпа, який шукає помічника.

Та незважаючи на всі «старання» Дріса, Філіп бере його на роботу.

І так, Дріс – людина, яка може звернути гори, проте немає для цього можливостей, починає працювати з Філіпом, – чоловіком, який має все для того, щоб підкорити світ, але позбавлений фізичної сили. Двоє абсолютно протилежних осіб стають на шлях довгої та щирої дружби.

Цитата з фільму: Іноді ви повинні заглянути у чужий світ, щоб дізнатися, чого не вистачає у вашому.

У головних ролях: Омар Сі, Франсуа Клюзе.

4. Ідеальний голос (2012)

Бека Мітчелл – новенька в університеті. Її цікавить музика, але вона не готова заводити друзів за інтересами. Однак Бека, виконуючи обіцянку, яку дала батькові, йде на прослуховування в музичний колектив «Барденські Белли», який не надто популярний після провалу на міжнародних змаганнях.

Саме у співочій дівчачій групі Бека зрозуміє, що таке справжня дружба.

Цитата з фільму: Щоб підкорити сцену – її треба підірвати!

У головних ролях: Анна Кендрік, Ребел Вілсон, Бріттані Сноу, Анна Кемп, Скайлар Естін.

5. Список останніх бажань (2007)

Що спільного між простодушним автомеханіком та зарозумілим мільярдером? За роковими обставинами Картер Чемберс та Едвард Коул познайомились у лікарняній палаті, куди обоє потрапили з діагнозом рак легенів. Вердикт лікарів невтішний: чоловікам обіцяють не більше року.

І от Картер та Едвард складають список бажань. Стрибки з парашуту, шалені перегони, сафарі в Танзанії, підкорення Джомолунгми. Їхній час стікає, а вони лише пізнали жагу до життя.

Цитата з фільму: Стародавні єгиптяни вірили, що перед воротами раю запитують дві речі: 1) Чи знайшов ти радість у житті? 2) А твоє життя принесло радість іншим?

У головних ролях: Джек Ніколсон та Морган Фрімен.

Джерело: t1.ua