Пластуни передали міському голові Львова Вифлеємський вогонь миру

Уже багато років поспіль пластуни беруть участь у традиційній церемонії передачі Вифлеємського вогню миру. Сьогодні представники Львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали Вифлеємський вогонь миру міському голові Львова Андрію Садовому.

«Останні 23 роки пластуни приносять цей благодатний вогонь до нас, і він не просто дає тепло – це вже предвісник свят. Адже ми Різдво маємо і католицьке – 25 грудня, і православне – 7 січня. І все це разом, всі наші свята творять надзвичайну атмосферу свята. Тільки діти-пластуни міняються щороку.

Велика подяка нашим пластунам за тепло, за надію і за прекрасну пластунську мелодію, яка завжди звучить, коли приносять вогонь. Пластуни найкращі, бо приносять нам свято», − зазначив мер Львова.

Як розповіли львівські пластуни, у понеділок, 13 грудня, вони зустрілись на кордоні з польськими скаутами−харцерами й отримали Вифлеємський вогонь миру − символ Різдва, який щороку запалюють у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа. З Вифлеєму вогонь відправляють літаком до Австрії, а вже звідти його поширюють скаути по всьому світу.

Сьогодні вогонь миру продовжив свій шлях: спершу потрапив до міської ради Львова, а згодом, завдяки пластунам, він випромінюватиме тепло у всіх школах, лікарнях, церквах, військових частинах, державних установах і дитячих притулках. До 2 січня українські скаути планують відвідати більше 100 установ і заспівати пісню Вифлеємського вогню, щоб передати тепло та любов у кожне серце напередодні Різдва.

Джерело: Львівська міська рада 

Фото: Олександра Мазуренка