Провокацією і “легалізацією проституції” назвало духовенство марш дівчат у купальниках у Львові

2

1 серпня у Львові відбувся конкурс, де визначали найсексуальнішу дівчину. Два десятки юних красунь пройшлися середмістям у купальниках. 

«Ми намагаємося привернути увагу громадськості до першого в історії міжнародного конкурсу краси, у рамках якого визначатимемо найсексуальнішу дівчину світу. Цією жвавою мандрівкою центром міста ми робимо промо конкурсу, запалюємо серця людей драйвом і пристрастю” – казали організатори.

   Вже ввечері духовенство відреагувало на подію у фб. Зокрема на сторінці Синкела у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ ієромонаха Юстина Бойка зявився пост, де він охарактеризував подію, як “легалізацію проституції”: ” Вчора у Львові відбувся дуже дивний захід під назвою мiss sexy. Є навіть і організатори, які пояснюють свої безглузді ідеї. Побачивши про це новину, я вирішив не реагувати, але потім передумав. Запитаєте чому розтоптали сьогодні жіночість? Та тому, що вулицями у купальниках гідність жінки точно не підноситься. Колись люди перед розп’яттям здерли одіж з Христа Ісуса. Людство бажало оголити Бога, але остаточно оголило само себе, показавши свою жорстокість і ницість, які були прикриті «рацією стану». Вояки бо навіть одіж його поділили між собою”.

1

Справжня краса жінки — “це гармонія духовного і тілесного” — вважає о. Михаїл Сивак, проректор Львівської Православної Богословської Академії, клірик кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП:

“У першу чергу — має бути духовна краса. А якщо робити надмірний акцент саме на сфері статевого життя, то тут дуже легко переродити все це у розпусту. Тому сфера статева повинна бути одухотворена і реалізовувати себе у  шлюбі, сім.ї, як щось особисте і інтимне. А якщо це все робити на показ, то дуже легко перейти до блуду”.

 Провокацією ходу у купальниках назвав старший пастор Євангельської Церкви “Гефсиманія” Валерій Марченко:

Ці провокації ідуть одна за одною. Там в Органному залі — йога. Ходи у купальниках нагадують прайди гомосексуалістів. Але мета тут одна — нав’язування комусь власної думки і свого досвіду. Конкурс нехай проводять, але у закритих приміщеннях, як у всьому світі конкурси краси відбуваються. Сексуальність потрібна у житті чоловіка і жінки, але виставлення її на загальний огляд повинна бути лише для тих, хто бажає цього. Це маленька чи велика заготовка, чи провокація”.

1

 Натомість викладач УКУ Юрій Підлісний вбачає у новому конкурсі причини для серйозного занепокоєння: “Жінка має гідність! Жінка не річ для користування! А тут пригнали як худобу на оглядини. Це не конкурс краси. На конкурсах краси хоча б позірно дивляться на жінку цілісно. А тут розчленовують виключно на один з аспектів тілесності. А це зневага гідності жінки. Жінку звели суто до тіла, а оголене тіло стало придатком до реклами і іншого утилітарного вжитку. А ще це сигнал: з’їжджайтесь до Львова. У Львові можна жінку трактувати лише як сексуальний товар”.

 До слова, організатори конкурсу зазначили, що відтепер на подію може зареєструватися дівчина з будь-якого куточку планети. Впродовж вересня-жовтня обиратимуть представниць від різних країн, які покажуть свою красу на міжнародому шоу у листопаді.

У статті використано матеріали із сайту “зік”, “Правда Тут”

Фото з Інтернету