Сестри Катехитки Святої Анни запрошують дівчат на духовну зустріч «Сопричастя святих»

Згромадження Сестер Катехиток Святої Анни цієї суботи запрошує дівчат долучатися до конференції «Сопричастя святих».

Зустріч відбудеться вже цієї неділі, 26 лютого 2023 року, у монастирі Сестер Катехиток Святої Анни у Львові (вул. Городоцька, 32, храм святої Анни).

Початок о 15:00.

У рамках зустрічі дівчат чекає спільна молитва, перегляд та обговорення фільму із циклу «Католицизм», спілкування.

Запис та деталі за номером телефону 097 547 21 85

Згромадження Сестер Катехиток Святої Анни в 1932 році заснував у Бразилії  український священник Омелян Ананевич. Ціллю Згромадження була допомога українським емігрантам у Бразилії в пасторальній, навчально-виховній та оздоровчій працях через брак священників для українського поселення. З часом сестри, на запрошення українських спільнот, почали засновувати свої згромадження і в інших країнах світу. У 1971 році Блаженніший Йосиф (Сліпий) запрошує сестер до Рима, а в 1983 Митрополит Стефан (Сулик) – до Вашингтону.

В березні 1991 року, коли Глава УГКЦ Верховний Архиєпископ Мирослав-Іван (Любачівський) урочисто повертався в Україну, він запросив двох сестер Згромадження, щоб супроводжували його в подорожі та розпочали свою працю в Україні. 7 серпня 1992 року в празник св. Анни владика Володимир (Стернюк) провів облечини перших трьох сестер Згромадження Сестер Катехиток Святої Анни  з України. Тоді ж у Брюховичх було відкрито новіціят для формації нових членів Згромадження.

На сьогоднішній час сестри займаються різноманітною діяльністю, одним з основних напрямків якої є катехизація та служіння для потреб Львівської Архиєпархії УГКЦ.