“Шпиталь Шептицького” провів гала-вечерю на підтримку мрій невиліковно хворих дітей

Цими днями, “Шпиталь Шептицького” провів гала-вечерю і благодійний концерт на підтримку проекту “Зіркова карета” для здійснення мрій невиліковно хворих дітей. Ведучою вечора була Соломія Вітвіцька.

 

“Цей проект буде скерований на сповнення бажань дітей, час життя яких у цьому житті обмежений. Цей задум вкорінений  у історії Шпиталю Шептицького, бо Шпиталь понад 2 десятки років розвиває напрямок паліативної медицини. І дотепер ми скеровували нашу увагу на дорослих пацієнтів. Ми спочатку відкрили стаціонарне відділення, опісля збільшувалася кількість паліативних ліжок. Сьогодні ми вперше торкаємося теми паліативної медицини саме дитячої, хочемо звернути увагу нашого суспільства на те, що відбувається з людиною, наприкінці життя, які є її думки емоції. Ми переконані у тому, що сповнення бажання – це є певний знак до людини від батьків.. Передісторія цього проекту пов’язана з багатьма особами і релігійними спільнотами”, – розповів директор благодійного фонду “Шпиталь Шептицького” отець-доктор Андрій Логін.

До благодійної вечері долучилися десятки людей з добрим серцем.  Окрім вечері також відбувався концерт. У програмі були виступи гуртів “МЕРІ”, “Навігатор”, “Franko Band”, Соломії Чубай з гуртом “Джалапіта”

У коментарі виданню “Духовна велич Львова”, пані Соломія наголосила на важливості добрих справ:

“Я часто долучаюся до благодійних ініціатив, тому що це потрібно людям, які або через стан здоров’я не можуть заробляти коштів, наприклад, це маленькі діти, батьки яких теж не можуть фінансово їх підтримати. Насправді – це моя справа життя. Тому що “Колискові для Олекси” це є благодійний проект, який збирає кошти для сімей, для батьків і дітей, які би мали би витягти дітей із того всього. Тому у принципі я завжди погоджуюся брати участь у благодійних акціях”.

 

Про особливості проекту “Зіркова карета” розповіла його координатор Христина Келеман:

 

“Переважно проект скерований на дітей, які перебувають у лікарнях, але також на тих дітей, які перебувають вдома. Немає схеми, як буде виїзд відбуватися. Але є конкретний алгоритм наших дій. Це робота психолога, який проговорить усі нюанси з родиною і дитиною і те місце, куди дитина хоче поїхати, буде здійснена робота всієї команди (соціальний працівник, психолог і медик) і медики, які супроводжуватимуть дитину під час виконання бажання. Ми плануємо що це будуть виїзди по Україні, але розглядаємо і можливість виїзду за кордон”, – розповіла керівник відділу розвитку Шпиталю Шептицького, координатор акції “Зіркова карета”, Христина Келеман.

Запустити проект “Зіркова карета” планують на свято св. Миколая.

Коло благодійників