У Львові відбулась III Міжнародна конференція “Соціальна відповідальність бізнесу”

17309441_1208668945917642_4097246962406729787_nУ середу, 22 березня 2017 року, у Палаці Потоцьких (вул. Коперника, 15, м. Львів), відбулась III Міжнародна конференція “Соціальна відповідальність бізнесу”. Організатор заходу: Львівська торгово-промислова палата.

Також детальніше про мету конференції, основні завдання та програму читайте у матеріалі: “Журналісти “Духовної величі Львова” візьмуть участь у IIІ Міжнародній конференції   “Соціальна відповідальність бізнесу”.

Усіх присутніх привітав під час відкриття заходу привітав Преосвященний владика Володимир (Груца), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ:Найкращим синонімом слова “відповідальність” є слово “служіння”. “Матір’ю” бізнесу є потребуюча людина. Іншими важливими поняттями є кооперація (творити і працювати разом), а ще благодійність. Розпочнімо цю зустріч з усмішки за взаєморозуміння…”.

Також президент Львівської торгово-промислової палати Дмитро Афтанас зазначив: “Конференція “Соціальна відповідальність бізнесу” цьогоріч є максимально практичною. В рамках заходу відбувся семінар з формування і розвитку КСВ-стратегії та було підписано “Пакт заради молоді 2020″. Щороку все більше компаній приділяють увагу КСВ та беруть участь у нашому заході. Я переконаний, що і якість продукції, і взаємовідносини з клієнтами мають стати ключовими для візії та місії компаній, тому саме ця тема стала робочою цього року”.

Слід зауважити, що конференція складалась із II-х Сесій.

У I-ій Сесії “Відносини зі споживачами як невід’ємна частина стратегії і звітності з корпоративної соціальної відповідальності бізнесу” взяли участь із доповідями: Марина Саприкіна, президент Центру Розвитку корпоративної соціальної відповідальності: “КСВ сьогодні: сучасні тенденції та перспективи”;  Сергій Бойко, регіональний директор Львівської обласної дирекції  АТ “Райффайзен Банк Аваль”: “CRS на практиці”; Тарас Яценко, співзасновник, директор медіа-хабу “Твоє місто”: “Медіа як соціально відповідальний бізнес. Унікальний кейс медіа-хабу “Твоє місто”; Олена Карнаух, заступник директора БО “Фундація духовного відродження УГКЦ”: “Поширення ідеї благодійності та творення спільноти небайдужих заради розвитку громади”; Вікторія Довжик, Начальник управління економіки Львівської міської ради: “CRS на практиці”; Віталій Ломакович, Голова Правління БФ “Мрії здійснюються”; Людмила Стеценко, PR&CRS фахівець Департаменту PR “Lifecell”: “КСВ на практиці”Віталій Климчук, професор кафедри психології Українського католицького університету: “Психічне здоров’я в організаціях: від турботи про конкретного працівника до зростання ефективності бізнесу”.

Окремою практичною частиною Конференції стала У II-га Сесія – Семінар з розробки КСВ-стратегій компаній: “КСВ-стратегія: формуємо правильно”. Марина Саприкіна, президент Центру Розвиток корпоративної соціальної відповідальності, розповіла про тенденції та практики соціальної відповідальності бізнесу та що потрібно робити для формування КСВ-стратегії компанії.

Довідка

В рамках заходу було підписано “Пакт заради молоді 2020”. Він має за мету об’єднати зусилля компаній, держави та освіти для вирішення проблем працевлаштування молодих людей. Сторони підписання пакту: Львівська обласна державна адміністрація, Центр Розвиток корпоративної соціальної відповідальності, ПАТ “Концерн-Електрон”, ТзОВ “Маркет Універсал ЛТД”, Львівське обласне управління АТ “Ощадбанк”, Львівський інститут економіки і туризму, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, ЛНУ “Львівська політехніка”.

Український Пакт заради молоді-2020 вперше було підписано 17 березня 2016 року. Ініціатива здійснюється за підтримки Міністерства молоді та спорту України і реалізовується в рамках Європейського Пакту заради молоді. Українська ініціатива – одна з найактивніших у Європі і на сьогодні вже об’єднала 32 організації в Україні, які зобов’язались сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором та спільно забезпечити 10 000  місць для стажування та першої роботи молоді.

Фото: Валентина Євтушок