У Львові відбувся Всеукраїнський Форум “Соціальне служіння для дітей та сімей”

У Львові в межах Програми підтримки дітей-сиріт фонду Ginger UCEF, відбувсяVIII Всеукраїнський Форум «Соціальне служіння для дітей і сімей». Його організувала БО «Львівська освітня фундація». Під час події близько 20 експертів та 150 учасників говорили про те, як збудувати ефективну і якісну систему соціальних послуг у громаді.  До події активно долучилося духовенство. 

Зокрема о. Михайло Сукмановський (Директор БФ “Милосердний самарнин для дітей з особливими потребами, м. Золочів) поділився досвідом отримання бюджетного фінансування при співпраці з дітьми з інвалідністю. 

У свою чергу о. Сергій Триф’як (Директор Карітасу Коломийсько-Чернівецької єпархії)  розповів про соціальне замовлення в церкві: законодавчі механізми та можливості, переваги та успішні приклади реалізації

О. Петро Верхоляк (Голова Комісії студентського душпастирства Стрийської єпархії)  на власному прикладі повідав про розвиток та поширення молодіжного волонтерського служіння у громаді. Отець наголосив, що працюючи з молоддю, ми змінюємо вже сьогодення, а не лише майбутнє.

О. Олег Здреник (Настоятель Церкви Святої Параскеви с. Вільшаник, Львівщина) — поділися кейсом ефективної співпраці Церкви, громади та бізнесу. Забезпечення якісного дозвілля для дітей, молоді, дорослих у поєднанні з веденням соціального бізнесу.

Про головну мету Всеукраїнського Форуму розповіла Анна Решетник, керівниця проєктів та програм БО «Львівська освітня фундація», регіональна експертка з реформи деінституціалізації.

«Хочемо сформувати мережу — є понад 200 організацій, кожна з яких працює над тим, щоби допомогти сім’ям зберегти у них дітей, працювати на профілактику соціального сирітства, а також допомагати тим дітям, які вже є сиротами або позбавленими батьківського піклування. Учасники знайомляться між собою і діляться досвідом. Тому хочемо представити успішні кейси. Спікери будуть зі всієї України: це і Волинь, і Київ, і Дніпро, і Крихівці. Понад 150 учасників — це і релігійні, і громадські, і благодійні організації, представники державних структур», — зазначила Анна Решетник, керівниця проєктів та програм БО «Львівська освітня фундація», регіональна експертка з реформи деінституціалізації.

У публікації використано матеріали Львівської міської ради

Фото Оксани  Бабенко