У Львові вперше молодіжні християнські спільноти змагалися за “Кубок радості”

Вчора, 3 березня 2019 року, вперше у Львові відбулося гумористичне змагання серед молодіжних спільнот Львівської Архиєпархії УГКЦ. Подія мала символічну назву “Кубок Радості”.  За перемогу змагалося 5 команд, які вийшли у фінал.

29

  Серед членів журі був Голова Центру Студентського капеланства о. Юрій Остапюк, Секретар Патріаршої комісії у справах молоді Орест Гевак, керівник БО “Фундація Духовного Відродження” отець-диякон Ігор Колбасюк та інші.

Подію розпочали з молитви. У вступному слові до присутніх звернувся єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Владика Володимир Груца.

“Дуже багато святих вміли радіти і вміли жартувати. Ми хочемо перейняти у них цю естафету по дорозі до нашої радості. Радіючи, хочемо щось добре на тій землі робити і про це свідчить цей чудовий логотип “Кубку радості”

31

Привітав гостей також натхненник події о. Степан Мишковський:

“Ми хотіли розпочати нарешті цей Кубок для наших молодіжних християнських спільнот. І ми це зробили. Це є перший такий кубок і сподіваюся, що не останній. Цю подію хотіли назвати саме Кубком радості. Бо радість – це є чеснота святих. І наш логотип показує, що ми всі – священик, чи мирянин має радіти і бути у тонусі радості і святості. І бажаю кожному з вас бути радісним”.

30

Додамо, що організували змагання Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії спільно із Салезіянами Святого Івана Боско УГКЦ.  Сприяла у проведенні “Кубку радості” БО “Фундація Духовного Відродження”