У Вербну неділю запрошують на писанкування до Княжого храму

Час Великого посту сприяє молитовному осягненню величі Великого дня для усіх християн, символом якого упродовж багатьох віків була і є писанка. Лінії та кольори на багатобарвному справжньому яйці є втіленням народного сприйняття сутности Божого творіння, біблійної історії, жертви Сина задля спасіння людини, перемоги життя над смертю. Саме з такими думками цьогоріч маленькі парафіяни найдавнішої святині Львова – Княжого храму Святого Миколая Православної Церкви України, стали учасниками пізнавального й по-родинному теплого, надзвичайно потрібного саме в цей карантинний час проєкту – ‟Писанка для святого Миколая”. Мета уже не першої ініціативи організаторів парафіяльної школи Княжого храму (куратор – о. Петро Політило) – згуртувати у позалітургійній діяльности вірян, надихнути до добрих справ у щоденному житті, а ще – продовжити плекати багатолітню писанколюбну традицію Святомиколаївської церкви.

Щороку у Вербну неділю всі охочі – і парафіяни, і гості храму,  мали й матимуть змогу долучитися до спільного писанкування під опікою святого Миколая. Натхненником вербнонедільних писанкувань у минулому був о. Андрій Дуда, його капеланське служіння надихало до благодійности і творчости – у великодніх кошиках, якими особисто вітав зі святами українських військових на Сході України, завжди було місце для справжніх писанок. Плекаючи світлу пам’ять про о. Андрія, усвідомлюючи сакральне значення самої писанки – оберігати людину від лихого, писанки діток разом із писанками всіх охочих після писанкування у Вербну неділю буде передано нашим воїнам.

Тож запрошуємо роздивитися писаночки талановитих діток, опубліковані на сторінці Княжого храму (https://www.facebook.com/knyazyhram), ще є час вподобати улюблену світлину (конкурс триватиме до Вербної неділі), щоб допомогти святому Миколаю обрати для себе писанку до Великодня, запрошуємо також охочих долучитися до Вербнонедільного писанкування, що відбуватиметься 25 квітня у Княжому храмі (поч. о 15.00) з дотриманням усіх карантинних вимог.

Текст надано Іриною Кметь