Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на свято катехизи нової євангелізації

Icona_maria_kiko (1)22 жовтня 1978 року Іван Павло ІІ розпочав понтифікат (служіння як Папа Римський). Своєю поведінкою та словом достукався до сердець  вірних. Підходив до вірних, розмовляв з ними. З пам’яттю про християн, які  страждали від переслідування в країнах комуністичного режиму (в присутності послів тих країн)  взивав: «Не бійтеся! Відкрийте, відкрийте  навстіж двері для Христа! Відкрийте Йому двері сердець і політичних систем! Христос знає, що відбувається у серці людини. Людина не може зрозуміти себе без Ісуса Христа!»

Парафія, покровителем якої є Святий Папа Римський, і знаходиться  поблизу місця, де св. Йоан Павло ІІ відправляв в 2001 році дві Служби ( це найбільше в історії України релігійне згромадження) запрошує на святкування.

26-річне служіння св. Івана Павла ІІ було переповнене євангелізацією, відкритістю на діалог з сучасною людиною і екуменізм. Під час Служби проповідь виголосить брат Бенуа з екуменічної спільноти з Тезе (Taize), будуть молитися духовники і вірні різних конфесії, а також і равин. Ця літургія буде започаткуванням  катехиз нової євангелізації. Нова євангелізація – це термін створений св. Йоаном Павлом, означаючи діяння Церкви для духовного відродження охрещених і впроваджування у віру сучасну людину.

запрошення_DR-01 (2)

Свято св. Йоана Павла ІІ відбудеться в римо-католицькій каплиці (с. Сокільники, Стрийська 6, перша зупинка за автовокзалом, в напрямку Ашану), у неділю, 22 жовтня 2017 року, о 12.00 год. Катехизи нової євангелізації (проводять миряни,  християнські сім’ї і священик) в понеділок і четвер о 19.15 год.