5 резонансних фільмів про постать Марії Магдалини

Сьогодні християни західного обряду відзначають свято Марії Магдалини. З цієї нагоди, ми пропонуємо до Вашої уваги добірку з 5-ти фільмів, які допоможуть глибше розкрити цю постать, осмислити її.

1.Марія Магдалина (2000)

Коли шлюб між Амосом і Марією виявляється бездітним, він кидає її і отримує розлучення. Марія жадає помсти. Римський префект Сильванус погоджується їй допомогти, і Марія залишає Магдалена з ним. По дорозі вона зустрічає Іоанна Хрестителя, провіщає прихід Месії, який намагається допомогти їй замислитися про сенс її життя. Ця зустріч мимоволі призведе до послідувало прикрощів і поневірянь Марії, на шляху яких вона стане свідком кінця життя Івана. Живучи в світі жорстокості, несправедливості і зради, бачачи, як її помста обертається проти самих близьких їй людей, в кінець зневірившись, вона одержить прощення від Ісуса і знайде порятунок.

2. Магдалена: Звільнення від ганьби (2007)

Марія Магдалина 3 роки слідувала за Христом і змогла на власні очі побачити численні дива.  Вона відчуває віру і ділиться з ближніми радістю зміни свого життя.  У цій стрічці Магдалина виступає оповідачем свого життя.

3.Біблія: Мужність (10 Серія)

У цій біблійній стрічці саме у 10-тій серії можна більше ознайомитися із постаттю Марії Магдалини.

4.Вибрані / The Chosen (Season One)

У цьому новітньому серіалі можна довідатися чимало не лише про апостолів Христа, але й про Магдалину. Серіал, немовби занурює Вас у атмосферу тих часів і завоював вже мільйони прихильників у різних куточках світу.

5. Магдалина (2018)

 Біблійний драматичний фільм спільного виробництва Великої Британії, США і Австралії режисера Гарта Девіса. Стрічка розповідає про Марію Магдалину. У головних ролях Руні Мара, Хоакін Фенікс, Чиветел Еджіофор.

За матеріалами Cinema Saint Clare та Інтернету