Блаженніший Святослав: «Цей день Нового року для України сотворив Господь»

У програмі «Відкрита Церква» на «Живому телебаченні» 29 грудня 2022 року Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав підбив підсумки 2022 року. Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

Головне, на чому наголосив Предстоятель УГКЦ, – це наша вдячність Богові та Збройним Силам України за те, що ми цей рік прожили: «Нам багато разів хотіли сказати, що України не буде у прийдешньому році. А ми кажемо, що цей день Нового року для України, українського народу, Української держави сотворив Господь. Тож дякуємо за це Господу Богові й будемо радіти цим новим часом, який Господь нам дарує».

Висловлюючи вдячність українським воїнам – справді всенародному війську, Блаженніший Святослав також зазначив: «Ми не маємо права звикнути до війни або жити так, наче її не існує. Бо часом, коли лінія фронту посунулася від нашого міста, маємо спокусу забути й будувати своє життя так, ніби війни нема. Це дуже небезпечно. Ми не можемо миритися з війною, але повинні зробити все, аби вона закінчилася перемогою України».

Глава УГКЦ підкреслив, що вдячності заслуговують всі, хто допомагає Україні – на дипломатичному й матеріальному рівні; українські медики, енергетики, рятувальники, громадські активісти та волонтери, й усі люди доброї волі, завдяки яким наша Батьківщина пережила цей складний рік і мужньо бореться, прямуючи до перемоги.

Повний ефір можна переглянути на ютуб-каналі «Живого телебачення»: