Львів’ян просять допомогти сестрі Георгії Припутницькій, яка бореться з онкологією

Про це повідомив Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ єрм. Юстин (Бойко). Йдеться про сестру-студитку Георгію (Припутницьку), яка очолює Референтуру у справах освіти Львівської Архиєпархії УГКЦ та Освітньо-методичний центр імені отця Ю.Дзеровича.

ДОПОМОЖІМО МОНАХИНІ !

Дорогі Друзі,
звертаюся до Вас у справі лікування монахині, яку, можливо, багато з Вас дуже добре знають. Освітянам вона є точно добре відомою. Це є с. Георгія (Галина Припутницька), монахиня студитка Святопокровського жіночого монастиря у Львові.
Сестра Георгія довгі роки очолює Референтуру у справах освіти Львівської Архиєпархії УГКЦ та Освітньо-методичний центр імені отця Ю.Дзеровича. Цілком несподівано як для сестри так і для нас усіх нещодавно їй поставили дуже тяжкий діагноз – онкологія у заавансованій формі. Очевидно, що за кожне людське життя слід боротися до кінця, бо воно є Богом дане.
На даний час сестрі поступила пропозиція виїхати на лікування поза межі України. Однак, таке лікування є дуже коштовним. Тому, звертаюся до Вас з проханням допомогти зібрати кошти на лікування сестри Георгії.
Ви прекрасно розумієте, що наші монастирі, тим більше жіночі, живуть не у достатках, а тому не можуть собі самостійно дозволити відправити монахиню за кордон на лікування. Та вірю в те, що спільними зусиллями ми зможемо допомогти монахині!
Хто б бажав і мав можливість скласти пожертву на лікування с. Георгії (Галини Припутницької), подаю номер картки (Приватбанк):
5168 7422 1321 4061
Припутницька Галина Володимирівна”