Львів’ян запрошують на вебінар-подорож Священним Писанням і священним простором з Центром міжрелігійного діалогу ім. Івана Павла ІІ

Третій вебінар міжрелігійного цифрового каравану відбудеться у середу, 19 серпня, о 16:00 годині.

Центр міжрелігійного діалогу ім. Івана Павла ІІ продовжує міжрелігійний цифровий караван, який розпочався в червні. Третя подія каравану відбудеться у середу, 19 серпня, о 16:00 годині. Тема цього вебінару – «Подорож Священним Писанням та Священним простором». Доповідачі та учасники вебінару обговорять тематичні біблійні уривки і матимуть презентацію про символіку води в архітектурі Стародавнього Риму. Інформацію про доповідачок можна знайти нижче.

Міжрелігійний цифровий караван – це ініціатива Центру міжрелігійного діалогу ім. Івана Павла ІІ. Організатори каравану пропонують творчий підхід до нинішньої кризи, що пов’язана з вірусом COVID-19. Метою ініціативи є зміцнення духу та надії шляхом обміну історіями, думками та практикою у міжрелігійному середовищі. Не тільки спікери діляться своїм досвідом, учасники можуть задавати питання та ділитися власними думками. Кожен вебінар стає цифровою платформою, де люди з різних країн і культурних середовищ перетинають кордони у віртуальному просторі, в той час як фізичні кордони закриті через COVID-19.

 

Перший вебінар міжрелігійного цифрового каравану мав тему усамітнення і відбувся 16 червня. Адам Афтерман (Adam Afterman), спів-директор Центру міжрелігійного діалогу ім. Івана Павла ІІ, поставив питання: чи самотність є духовною цінністю в юдаїзмі? Християнський погляд на усамітнення був представлений Тарасом Дзюбанським, старшим радником Центру міжрелігійного діалогу ім. Івана Павла ІІ. Він організував віртуальну екскурсію до Ватиканського некрополя – місця усамітнення і слави. Подальшу дискусію модерувала Емілі Джудд (Emily Judd), координатор засобів масової інформації Центру міжрелігійного діалогу ім. Івана Павла ІІ. Вебінар розпочався і завершився виконанням пісень Hallelujah і Go down, Moses переможцем шоу «Голос Країни» Павлом Табаковим.

 

Другий вебінар каравану відбувся 15 липня. Панельна дискусія та презентації від трьох доповідачів були присвячені темі війни. Панельну дискусію про те, як Африка «воює» з COVID-19, провели Селестін Мунве (Celestine Muonwe), Джеймс Міріаго (James Miriago), Мак Цезар Абаґна (Mak Caesar Abagna), Річард Гокум (Richard Gokum). Модерував дискусію Тарас Дзюбанський. Наступна частина вебінару включала розповіді на тему духовної «війни» проти вірусу. Раґда Ель Халавані (Raghda El Halawany) поділилась досвідом міжрелігійної організації MasterPeace та її проєкту Walls of Connection. Оваль Фарук Абдуссалям (Auwal Farouk Abdussalam), розповів про поняття духовної битви в ісламі – джигад. Окрім презентацій і дискусії, учасники вебінару стали глядачами перформансу з піщаного мистецтва від Ілани Ягав (Ilana Yahav).

 

Для того, щоби взяти участь у третьому вебінарі міжрелігійного цифрового каравану, реєструйтесь за посиланням.

Для поширення інформації про караван, використовуйте хештег #IRDCaravan.

Щоби бути в курсі новин, слідкуйте за караваном у Facebook та Instagram.

 

Доповідачки третього вебінару «Подорож Священним Писанням та Священним простором»

Кетрін Вільямс (Catrin Williams)

Доктор Кетрін Вільямс викладає курси з Нового Завіту та юдаїзму в Уельському Університеті Трійці Святого Девіда (University of Wales Trinity Saint David). Вона також викладає модулі з юдаїзму, християнства та герменевтики для докторської програми з міжрелігійних досліджень. Д-р Вільямс – редакторка наукового видання (Journal for the Study of the New Testament), членкиня редакційної колегії серії монографій «Бібліотека новозавітних досліджень» (The Library of New Testament Studies), рецензентка ряду академічних видань. Сфера її наукових зацікавлень включає Євангеліє від Йоана, тлумачення юдейських писань в період «другого храму» та раннього християнства, постбіблійний юдаїзм, античну медіакультуру.

 

Катеріна Рушіо (Caterina Ruscio)

Катеріна Рушіо – археологиня та професорка раннього християнського мистецтва в Інституті міжнародної освіти студентів Американського університету в Римі (American University of Rome, Institute for The International Education of Students) і докторантка факультету антропогенного середовища в Мальтійському університеті (University of Malta, faculty for the Built Environment). Коло її академічних інтересів включає в себе менеджмент релігійного туризму і дослідження культурної спадщини. Катеріна співпрацює з Папським університетом Святого Томи Аквінського (Pontifical University of Saint Thomas Aquinas) в сфері міжрелігійного діалогу. Публікації Катеріни Рушіо з археології та історії можна знайти в інтернет-енциклопедії Microasiatica Graeca та в журналі Forma Urbis.

 

Еллісон Захарофф (Allyson Zacharoff)

Еллісон навчалась у Папському університеті св. Тома Аквінського в Римі і була стипендіаткою Russell Berrie Fellowship в галузі міжрелігійного діалогу. Також навчалась у Інституті єврейських досліджень Пардеса (Pardes Institute of Jewish Studies) в Єрусалимі та у Хартфордській семінарії (Hartford Seminary) в рамках Міжнародної програми миротворчості. Протягом 2014-2016 років була координаторкою мультирелігійного альянсу. Еллісон також є членом групи ACWAY (A Common Word Among the Youth), яка сприяє міжрелігійному та міжкультурному діалогу. Власний досвід міжрелігійного діалогу вона описує у блозі  Of Christmas and Kreplach.

 

Маккензі Фергюс (McKenzie Fergus)

Маккензі Фергюс є стипендіаткою Russell Berrie Fellowship та студенткою Папського університету св. Томи Аквінського, де вивчає міжрелігійний діалог та пасторальне богослов’я. Ступінь Master of Divinity Degree вона отримала в Єльській школі богослов’я (Yale Divinity School). Займається науковим дослідженням у Вашингтоні, в Інституті релігійної свободи (The Religious Freedom Institute) – неурядовій організації, яка пропагує релігійний плюралізм. Сфера її наукових зацікавлень включає також взаємозв’язки між біомедичним психічним здоров’ям та зціленням на основі віри. Маккензі також є кандидаткою на диякональні рукоположення в Об’єднаній методистській церкві.

Підготувала Ганна Василевська