Львівський аматорський театр «САД» став лауреатом Міжнародного фестивалю «Студентська коляда»

Студентський аматорський театр «САД», який діє при Центрі cтудентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, став лауреатом фестивалю «Студентська коляда».

22

31 січня 2019 р. у Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбувся IV Міжнародний фестиваль «Студентська коляда – 2019». У фестивалі взяли участь вокальні, інструментальні та театральні колективи із різних куточків України та закордону. Молодь прославляла народження Ісуса Христа та дарувала свою щиру коляду. Фестиваль присвячений відродженню, збереженню і розвитку української культури, утвердженню духовних і національних цінностей, поширенню духовно-культурних надбань нації. Театр «САД» виступив із новою постановкою вертепу та отримав диплом лауреата.

До слова, у час різдвяних свят молоді львівські аматори перебували на східних теренах України. Щоб донести радість народження Спасителя українським воїнам і мешканцям цього краю, їм довелося подолати майже три тисячі кілометрів та п’ятдесят дві години в потягах, не враховуючи довгих дистанцій в автобусі.

Джерело: Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info