Помолитися на вервиці Івана Павла ІІ. У Соборі св. Юра вірянам уділять повний відпуст від Папи Франциска

Про це повідомили на фб-сторінці Архикатедрального Собору св. Юра та опублікували програму заходів з нагоди 20-річчя візиту св. Папи Івана Павла ІІ до Львова.

СВЯТКУВАННЯ 20-річчя ВІЗИТУ Святителя ЙОАНА ПАВЛА ІІ до УКРАЇНИ.
ПРОГРАМА БОГОСЛУЖЕНЬ ТА ЗАХОДІВ В НАШОМУ СОБОРІ.
🔘 20 червня 2021р. Б., на всіх БОЖЕСТВЕННИХ ЛІТУРГІЯХ в нашому Соборі буде використовуватися ЧАША, яку святий Йоан Павло ІІ вживав для служіння в каплиці Митрополичих палат та залишив митр. протоієрею Роману Кравчику на пам’ять про свій візит до України.
🔘 20 червня о 17:00 год. в Архикатедральному соборі св. Юра відбудеться КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ВЕЧІР, присвячений пам’яті візиту св. Йоана Павла ІІ до України.
🔘 Щоденно з 21 до 27 червня після Божественних Літургій о 18:00 год. священнослужителі Собору будуть читати ЕНЦИКЛІКИ святителя Йоана Павла ІІ до сімей, молоді, лікарів та ін.
🔘 23 червня 2021 р. о 19:00 год. відбудеться Богородичне правило – молитва на ВЕРВИЦІ, котрою св. Йоан Павло ІІ, Папа Римський, 20 років тому ОСОБИСТО ОЗДОБИВ Теребовлянську ікону Матері Божої, яка зберігається в нашому соборі.
Звершить моління о. Павло Дроздяк.
🔘 27 червня 2001 року Святий Йоан Павло ІІ проголосив НОВОМУЧЕНИКІВ нашої Церкви БЛАЖЕННИМИ. Тому цього дня для молитовного почитання в нашому Соборі будуть винесені МОЩІ та ІКОНА Новомучеників.
🔘 З благословення Митрополита Львівського Ігоря та стараннями митр. протоієрея Романа Кравчика, Вселенський Архиєрей Франциск надасть ПОВНИЙ ВІДПУСТ з нагоди 20-ї річниці візиту св. Йоана Павла ІІ до України.
Цей відпуст буде уділено 27 червня 2021 р. Б. всім учасникам Божественних Літургій в нашому соборі.
Молитовне намірення буде надане всім вірним в день Відпусту.
🔘 27 червня о 17:00 год. відбудеться ДУХОВНО-МИСТЕЦЬКИЙ ВЕЧІР Заслуженої капели України «Трембіта».
Джерело: фб-сторінка Архикатедрального Собору святого Юра