Львів у скорботі. У місті прощалися з викладачем Франкового вишу Володимиром Трушем (Фото)

BKV_3251Сьогодні, 4 листопада, львів’яни відпроваджують у світлу дорогу старшого викладача факультету культури і мистецтв Львівського національного університету  імені Івана Франка Володимира Труша, який цієї суботи 31 жовтня загинув на сході України.

Похорон Володимира Труша (псевдо «Артист») розпочався зі заупокійної літургії в церкві св. Анни УГКЦ (вул. Городоцька, 32). Після богослужіння відбулася піша похоронна процесія від Церкви св. Анни до головного корпусу ЛНУ імені І. Франка, де було проведено прощання загиблого Героя України Володимира Труша з Університетом, в якому він навчався і працював.

«Він віддав своє життя заради нас з вами. Чому так сталося, ми не знаємо, бо все це є замисел Божий. Так буває, коли відходять найкращі», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

На похороні були присутні представники різних  конфесій Львова. Для того, щоб попрощатися із Володимиром Трушем та віддати йому світлу шану, на похорон прийшло багато людей. Серед них не лише родина та друзі, а й знайомі та навіть незнайомі колеги, студенти й звичайні львів’яни з квітами та свічками.

Поховали Володимира Труша на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №76.

Нагадаємо, у Львівському університеті оголосили тиждень жалоби за загиблим викладачем. А завтра, 5 листопада, у Раві-Руській поховають побратима Володимира Труша (псевдо «Гектор»), з яким вони підірвалися на розтяжці.

Фото: Костянтин Баранюк

Редакція сайту «Духовна велич Львова» висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Володимира Труша і його побратима! Нехай Господь благословляє його душу та прийме у свої обійми! Слава Україні! Героям слава! Герої не вмирають!..