Сьогодні перед Теребовлянською чудотворною іконою Богородиці молитимуться вервицю за перемогу

Архикатедральний Собор святого Юра УГКЦ сьогодні запрошує львів’ян на моління вервиці перед Теребовлянською чудотворною іконою. 

Братство Теребовлянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці в Соборі святого Юра щосереди звершує акафіст перед святинею. А кожної першої середи місця молиться вервицю у різних потребах. Таке моління відбудеться і цієї середи, 1 лютого 2023 року.

«Сьогодні – перший день лютого. Багато хто говорить, що лютий для нашої країни не завершується уже цілий рік, відколи триває повномасштабна війна. Але насправді довгий шлях, який ми здолали за цей рік, провадить до нашої перемоги. Насправді цей лютий ми пережили – і віримо, що він врешті закінчиться», – зазначив у коментарі для «Духовної величі Львова» о. Павло Дроздяк, сотрудник Архикатедрального Собору, духівник братства Теребовлянської чудотворної ікони Богородиці. «Запрошуємо увійти в цей лютий молитвою перед іконою нашої Небесної Заступниці. Акафіст дуже гарно називає Її “війська нашого воєводиною”. Ми віримо, що Вона оберігає і скріпляє наших воїнів. Вона разом з нами пройде шлях цієї зими і попровадить нас до воскресення – до перемоги».

Молитва розпочнеться із Божественної Літургії в Соборі святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5) о 18:00. Після Літургії вірні молитимуться перед чудотворною іконою Богородиці за нашу перемогу.

Теребовлянська чудотворна ікона Божої Матері – одна із найвідоміших українських Богородичних ікон. Її датують XVII століттям. Походить ікона з містечка Теребовля на Тернопільщині, де вона прославилася багатьма чудами. У 1674 році, з огляду на небезпеку турецьких набігів, за рішенням єпископа Йосифа Шумлянського ікону перенесли до Львова, відтоді вона перебуває на Святоюрській горі. Протягом кількох століть Теребовлянська чудотворна ікона була джерелом захисту та численних оздоровлень. А видимим знаком Господньої благодаті стали сльози, які декілька разів з’являлися на очах Богородиці. Зараз Теребовлянську чудотворну ікону вшановують паломники з усього світу, що прибувають до Архикатедрального Собору святого Юра, а наприкінці травня вірні мають особливу нагоду доторкнутися до святині і скласти перед нею своє моління.

Більше про святиню – тут.