Сьогодні у Львові презентували переклад книги Папи Франциска. Фото

Сьогодні, 19 червня 2019 року, у гостинному домі “Архистратиг” презентували переклад книги Папи Франциска Апостольське післясинодальне повчання Christus Vivit Святішого Отця Франциска: Молоді та всьому Божому народу”. Книга перекладена і видана Асоціацією богопосвяченого життя УГКЦ та РКЦ в Україні.
На презентацію зокрема завітав єпископ-помічник Львіської Архідієцезії Едвард Кава, який підкреслив:

“Ми часто думаємо про те. як сьогодні євангелізувати молодь, якою мовою євангелізувати молодь, чи нам треба прийняти цей такий типовий молодіжний жанр мови, чи зберегти свій церковний спосіб проголошення, який не завжди сприймають. Тут Папа показує, що він нічого не втрачаючи, виходить на цей молодіжний рівень і передає найголовніші Правди Віри дуже просто, доступно і з великою ніжністю. Так, що кожна людина, яка буде це читати і переживати відчує цю дуже велику ніжність і тепло, які Бог через Папу передає”.

Водночас Голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк наголосив:

“Цей документ, як наслідок Синоду, народвися великою мірою зі слухання. У даному випадку для молодих людей. Але на мою думку, це зверненення до священиків. Я був би дуже щасливий, якби хоча би половина священиків прочитала цей документ. Бо Папа промовляє до нас. Папа говорить про ту Церкву, яку хоче бачити Господь і сучасна молода людина. Папа намагається спровокувати нас, духовенство, монашество, священиків, вийти зі своїх зручних обставин і подивитися на світ і на те, що ми робимо. Папа говорить про те, що уникаймо того, що робить Церкву закоріненою у минулому і нерухомою. Але також Папа радить уникати омолодження Церкви через повне і бездумне занурення у сучасність”.

Програмний менеджер Lviv Business School (LvBS) УКУ, консультант з комунікацій Римо-Католицької Церкви в Україні Олена Кулигіна у свою чергу розповіла, що роботодавці та бізнес-середовище зараз навчаються говорити з молоддю, яка є активною в суспільному житті, а за 10 років буде становити основну частину працездатного населення. Лист Папи Франциска допомагає нам як Церкві говорити з молоддю однією мовою, краще розуміти потреби і прагнення молоді, відповідати на їхні питання.

«Я би дуже хотіла, щоби Церква говорила з молодими людьми такою мовою, як у цьому листі з нами говорить Папа. Це допоможе нам всім разом ще краще спільно працювати для добра Церкви», – підкреслила Олена Кулигіна.