Студентське капеланство запрошує до хорової музичної лабораторії

Центр Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ запрошує студентів долучатися до особливого співочого колективу. 

«Якщо ви любите співати й давно шукаєте, де розвивати своє вміння, оголошуємо набір до хорової музичної лабораторії. Разом з такими ж любителями пісні та спільними репетиціями й навчанням ваш голос точно звучатиме краще!» – зазначають організатори. 

Хорова музична лабораторія – це спільнота, де неважлива професія, спеціальність, досвід. Це місце різних людей з різним досвідом, які разом творять співочу історію. Про це розповідає диригент хору Матвій Мельник:

«Для мене хор це – єднання, і я б не назвав це єднанням однодумців, адже кожен настільки різний, і це чудово, що хор дає можливість поєднати людей з різних напрямків науки, від техніків з ІТ до медиків, геологів, економістів, філологів і багато інших. Це ніби маленька незалежна держава, ґрунтом якої є творчість і хоровий гамір».

Що на вас чекає у хоровій музичній лабораторії?

  • навчання багатоголосому співу;
  • розвиток вокальних даних;
  • прості пояснення з музичної теорії;
  • знайомство з давніми та сучасними традиціями церковного співу (ваш голос буде супроводом на Божественній Літургії);
  • виконання різностильових композицій в хорових аранжуваннях (from jazz to rock); 
  • молитва та медитації разом з хором;
  • спільне дозвілля.

Як приєднатися до хору?

Якщо вам від 17 до 28 років, ви любите співати та маєте музичний слух і відчуття ритму, приходьте на прослуховування, яке відбудеться 2 жовтня о 18:30 на вул. Тершаківців, 2а. Для участі потрібно підготувати музичний матеріал, який найкраще продемонструє ваші вокальні дані (це може бути проста пісня чи вокальна імпровізація). 

Важливо, що діє попередній запис на прослуховування за номером тел.: 0664471099 (telegram), Матвій.  Записуйтеся та долучайтеся до хору!  

«Кожен голос це унікальність, неповторна фарба якою наділив нас Господь. Поєднуючи багато голосів в цілу палітру, отримуєш забарвлення, які здатні впливати на слухача, мову, яку розуміє людська душа, особливо коли з хорових уст лунає молитва», – додає диригент хору Матвій.

Повідомила Наталка Сепик