У Львові яскравим флемшобом стартував “Тиждень добрих справ”

 З 7 по 14 квітня 2019 року за ініціативою і за підтримки Міжнародної єврейської студентської організації «Гілель» та Lviv Volunteer Center в найбільших містах України, а також в столицях Білорусі, Молдови, Азербайджану та Грузії в дев’ятий раз пройде Міжнародний благодійний проект «Тиждень Добрих Справ».

    

Головна мета проекту закликати жителів міст, де проходить проект відволіктися від своїх повсякденних турбот і поглянути на світ навколо, звернувши увагу на тих, кому може знадобитися допомога і підтримка, і зрозуміти, що для втілення добрих справ не завжди потрібні великі фінансові вкладення, а достатньо й самого бажання допомагати.

    Lviv Volunteer Center ВЄБФ “Хесед-Ар’ є” спільно з Львівською громадською організація Західноукраїнський центр «Гілель» підтримує цю акцію у Львові і в західному регіоні України та заохочує всіх бажаючих доєднатися до благодійних акцій чи зробити свою власну добру справу.

Тиждень Добрих Справ розпочався вчора флешмобом на площі перед Львівською міською радою. Також вчора містянам роздавали кульки і цукерки. Якщо людина брала кульку, то мала зробити добру справу із записки, яка була прикріплена до цукерки. Усіх закликали цього тижня зробити хоча б 1 добру справу

Фото із фб-сторінки Lviv Volunteer Service