У єдиному в Україні храмі св. Івана Боско відзначили престольне свято

Вчора, 16 серпня 2021 року, в день спомину дня народження святого Івана Боско у с.  Коростів відзначили престольне свято. Очолили моління Митрополит і Архієпископ Львівський УГКЦ Висосопреосвященний Владика Ігор, а також єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Преосвященний Владика Григорій у співслужінні із духовенством. Численно долучилися до події Отці Салезіяни, миряни, приїхали парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці зі Львова, а також і взяли участь мешканці с. Коростів та молодь.

У слові до присутніх Владика Григорій відзначив на важливості любити дітей просто за те, що вони є, а не тому, що вони подбають про нашу старість. Так вмів любити дітей та молодь св. Іван Боско.

“Коли кажемо, що діти, то наше майбутнє, то у цьому звучать нотки корисливості. Мусимо добре виховати дітей, щоб ми мали добру старість.  Треба подбати про дітей, щоб забезпечити собі майбутнє. Тут є певний мотив егоїзму. А Господь каже: “Робіть для дітей у Моє Ім’я”. І цьому присвятив своє життя святий Іван Боско. Йому готували добру кар’єру, він мав бути у домі багатих людей, князів,  але він побачив, що його служіння, його пастирського серця потребують ті діти, молодь безпритульна, що заполонила вулиці Турину.  До цих дітей мало-хто мав довіру, їх вважали проблемою, запроторювали у тюрми. А Іван Боско умів подивитися на них очима Господа”.

Після Літургії, відбулося урочисте освячення хлібів та води. Хліб освятили символічно, за прикладом, хліба св. Івана Боско, який дбав не лише про духовні потреби вихованців, але й за те, щоб їм було що їсти.

Наприкінці свята, присутні змогли долучитися до смачного почастунку.

Додамо, що також в рамках душпастирських відвідин с. Коростова, що на Сколівщині, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ Митрополит Львівський, освятив пам’ятний хрест, споруджений на знак вдячності монахам Студійського Уставу, які душпастирювали в цьому селі з 1926 до 1950 року. Про це повідомили на фб-сторінці Львівської Архиєпархії УГКЦ