В УГКЦ призначили нового патріаршого економа

Згідно з рішенням Постійного Синоду Єпископів УГКЦ від 12 вересня 2018 року, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав призначив новим патріаршим економом Церкви о. Любомира Яворського. Отець Любомир досі був заступником керівника Департаменту військового капеланства.

220


Попереднім патріаршим економом упродовж чотирнадцяти років був владика Володимир (Війтишин), Митрополит Івано-Франківський. «Мене покликав Блаженніший Любомир, – поділився у коментарі Департаменту інформації УГКЦ владика Володимир, – як молодого єпископа. Ще не минуло року як я був призначений єпископом-помічником до Коломиї. Я казав Блаженнішому, що не можу йому відмовити, але якщо ви знайде когось іншого, то я з радістю передам ці обов’язки».

Говорячи про роль економату в Церкві, Митрополит Володимир наголосив, що це важлива складова, адже УГКЦ активно розвивається. «Та я б не хотів виділяти окрему роль економату, адже ми працюємо як єдине ціле всієї Церкви. Ми були невід’ємною частиною створення резиденції в Княжичах, переїзду Глави Церкви до Києва, створення Патріаршого центру у Львові, побудови Патріаршого собору, Патріаршого адміністративного центру. За цю всю працю дякуємо Богові, пам’ятаючи, що ще двадцять років тому цього всього ми не мали», – відзначив владика Володимир.

Джерело: “Департамент інформації УГКЦ”