В Українському Католицькому Університеті говоритимуть про реалії та майбутнє дитячої інклюзії

IMG_7595У рамках 8-го Екуменічного соціального тижня в Українському Католицькому Університеті сьогодні, 3 жовтня, проведуть круглий стіл «Інклюзивне навчання для дітей з особливими потребами – реалії та нові можливості». Обговорення триватиме з 10.00 до 13.00 год. в аудиторії 101, вул. Хуторівка, 35а.

Захід модеруватимуть: педагогічний директор сертифікатної програми «Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами» Інституту екуменічних студій Українського католицького університету Оксана Винярська та в. о. керівника відділу соціальних проектів і розвитку Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Наталя Сіреджук.

Присутні матимуть нагоду послухати доповіді про фізичну доступність навчальних закладів для дітей з особливими потребами, важливість інклюзивної освіти в суспільстві, реалії та перспективи навчання для неповносправних дітей міста Львова, досвід Церкви в інклюзії та інші.

У круглому столі візьмуть участь: директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна, директор Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Анна Гайдучок, соціальний працівник, асистент кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Тереза Фаласеніді, керівник Центру духовної підтримки осіб з особливими потребами «ЕМАУС» Крістіна Анґлєс д’Оріак, директор Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» Наталя Софій, заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ КП о. Сергій Дмитрієв та представник НАІУ, регіональний координатор проекту CIDA «Інклюзивна освіта дітей з особливими потребами» Ярослав Грибальський.

Довідка

Інклюзивне навчання – це процес звернення і відповіді на різноманітні потреби учнів, через забезпечення їхньої участі в навчанні, культурних заходах і житті громади та зменшення виключення в освіті та навчальному процесі. Метою інклюзивного навчання є покращення навчального середовища, в якому вчитель і учні відкриті до різноманіття, де гарантується забезпечення потреб учнів і повага до їхніх здібностей та можливостей бути успішними.