Завтра у Домі Милосердя св. Миколая відкриють дитячий простір дошкільної освіти “Ангелики”

Завтра, 30 вересня 2020 року, у Домі Милосердя св. Миколая (вул. Короленка,7) відкриють дитячий простір дошкільної освіти “Ангелики”. Розпочнеться подія із   Божественної Літургії. Початок о 12:00. Про це повідомив керівник “Центру Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, натхненник ініціативи о. Роман Прокопець:

“”Дім Милосердя св. Миколая” – це освітній заклад, саме тому, ми вирішили частину приміщень облаштувати таким чином, щоб можна було вже систематично займатися із дошкільнятами. Від лютого дотепер тривають ремонтно-реставраційні роботи і нам вдалося зробити 2 класи, ігрові куточки, коридор, облаштувати санвузли, для наших найменших відвідувачів”.

 Загалом діятиме 2 групи: для дітей 4-5 років, а також для вікової категорії 5-6 років. Річна програма включатиме навчальний період з жовтня до травня, навчання за всебічною програмою розвитку дитини “Впевнений старт”, можна буде навчитися і англійської мови, не забуватимуть про розвиток усіх компонентів мовлення, спортивну активність. Але звісно осердям діяльності “Дому Милосердя”, а відтак і простору “Ангелики” є християнське виховання. Тому діти матимуть змогу розвиватися за допомогою сучасних інноваційних катехитичних підходів. Викладатимуть у просторі педагоги із відповідною вищою освітою, а водночас багаторічні волонтери “Центру Опіки Сиріт”:

” Стараємося застосовувати найновіші технології праці з дітьми у сфері катехизації. Це величезні плакати, дошки, на які діти можуть наклеювати різні фігури, вивчаючи біблійні історії можуть бачити візуалізацію кожної конкретної особи, яка відображена. Наприклад,  якщо це Нагірна Проповідь, то є зображення учнів і Христа, якщо це чудо помноження Хлібів, наприклад, то це є елементи, які дозволяють дітям уявити і як би бути учасниками цієї сцени. Для нас, як капеланів, християнське виховання є основою. Працюючи з дітьми у школах-інтернатах, дитячих будинках, бачимо, що є брак духовного виховання. Не скажу, що немає зовсім, але є брак цього. Прагнемо дати можливість дітям пізнати Бога, розуміти, що Христос – це є наш Друг, до якого вони можуть звертатися у будь-яку хвилину життя. І досвід показує, що діти, які є випускниками, у різний спосіб, у різний час приходять до своїх капеланів”, – розповів о. Роман Прокопець.

Також у дитячому просторі “Ангелики” навчатимуться діти соціальної категорії:

“Не відходимо від своїх принципів як “Центр Опіки Сиріт”, тобто піклування дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин, чи тих, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. І надалі вони є центром нашої уваги. Попри це, простір “Ангелики” дозволяє ширше відчинити наші двері і для інших дітей. Всі наші вихованці будуть у рівних умовах”, – повідомив о. Роман.

Додамо, що дитячий простір “Ангелики”  діятиме відповідно до усіх карантинних вимог та обмежень і буде цілком безпечним для дітей. Територія довкола обгороджена парканом, є відеокамери.

Щоб записати своїх дітей у дитячий простір “Ангелики”, можна звертатися за номером телефону 098 178 69 37 (адміністратор),або написати kidspacelviv@gmail.com, більше інформації https://www.facebook.com/kidspacelviv/

Або можна прийти у гості на вул. Короленка, 7.