Живи тут і зараз: 5 фільмів для натхнення

Пропонуємо підбірку фільмів, які надихнуть кожного вступити в новий літургійний рік із запалом до життя, самовдосконалення та великих звершень.

Ми купили зоопарк

Головний герой Бенджамін втратив дружину і залишився сам з двома дітьми: маленькою донечкою, якій потрібна мамина ласка, і сином-підлітком з внутрішніми травмами. Щоб влаштувати «перезавантаження» для родини, Бенджамін вирішує переїхати в новий будинок. Та будинок, який сім’я обрала, виявився старим закинутим зоопарком. Так почалася справжня пригода з порятунку тварин та сімейного щастя.

Стажер

Сімдесятирічний Бен вирішив, що не може залишатися вдома без улюбленої справи, тому найнявся в офіс сайту про моду стажером. Спочатку колеги жартували про його вік і думали, що їм доведеться навчати всього старшого чоловіка, але потім і самі почали брати в нього цінні уроки.

Коханий з майбутнього

Спочатку цей фільм здається дещо дивним та місцями незрозумілим, адже головний герой Тім виявив у собі здатність подорожувати в часі та почав змінювати події свого життя, добиваючись ідеального сюжету. Та ігри з часом залишають свої наслідки. Зрештою, герой зрозуміє, у чому полягає основний секрет. Розв’язка фільму нікого не залишить байдужим.

Прихована краса

Фільм розповідає про три важливі речі, над якими задумується кожна людина: час, кохання та смерть. Директор рекламного агентства Говард проживав щасливо кожну мить життя, мав чудову дружину, але його сім’ю спіткало горе – смерть донечки. Після цього чоловік втратив інтерес до світу і впав у глибоку депресію. Та його друзі вигадали неординарний план, як повернути Говарду бажання жити.

Завжди говори «Так»

Назва цього фільму говорить сама за себе. Депресивний головний герой закрився від друзів, жив обережним життям і не любив авантюр. Та одного дня він вирішив на всі виклики життя відповідати «так». Це відкрило для нього нові можливості та небезпеки.

Підготувала Софія Витівська