Знайомство за сім хвилин: що слід знати про швидкі побачення у Львові

У Львові організовують швидкі побачення для чоловіків та жінок. До участі запрошують чоловіків та жінок віком від 20 до 40 років. Захід ініціює громадська організація «Платформа розвитку стосунків». «Давай зустрінемось» – це проєкт,  де люди мають можливість познайомитися та розпочати свій шлях для створення сім’ї . Що слід знати про такий формат знайомств, чому варто наважитися на участь і як правильно підготуватись до швидкого побачення, розповіла організаторка проєкту Ольга Матвійчук.  

Що передбачає формат швидких побачень у межах проєкту?

«Давай зустрінемось» – проєкт для чоловіків та жінок, які шукають нові стосунки та хочуть створити сім’ю. Це зустрічі, які відбуваються у два етапи. На першому – учасники знайомляться у форматі “швидких побачень”.  На спілкування виділено по 7 хвилин – цього достатньо, щоб створити перше враження. А щоб уникнути зніяковілості й додати динаміки процесу, учасники матимуть змогу використовувати заздалегідь підготовлені запитання. По дзвінку чоловіки пересідатимуть до наступних співрозмовниць.  На другому – учасники спільно взаємодіють в ігровій інтерактивній формі через різні завдання та вправи. Це  дає можливість командної взаємодії та змогу більше пізнати людину, яка симпатизувала в розмові на попередньому етапі.  

По завершенні активностей, учасники зазначають свій вибір в анкетах та передають їх фасилітатору зустрічі. Якщо симпатії будуть взаємними, ми надаємо обранцям контакти і запрошуємо їх, як пару на наступний етап знайомства.  Обидва етапи є важливими, адже збільшують шанси для подальшого спілкування між людьми після нашої зустрічі.

Навіщо потрібні швидкі побачення?

Мета таких зустрічей у тому, щоб люди знайомились і створювали сім’ю. Хоча у кожного будуть свої наміри, і завжди будуть ті, для кого це буде просто авантюра чи своєрідна пригода, і це добре. «Давай зустрінемось» – проєкт про цінність й зміст стосунку, а не лише про форму зустрічі чи побачення. І така ініціатива сьогодні є доволі актуальною. Через довгий період карантину ми стали схильні до ізоляції, а наші потреби в живій соціальній взаємодії є надзвичайно важливими. Ми, своєю діяльністю в організації, намагаємось з різних ракурсів сприяти відновленню добрим, гармонійним стосункам  в  сім’ях та родинах. Ми віримо що наша діяльність знизить кількість розлучень та сприятиме створенню нових щасливих сімей. 

Що  необхідно для участі в проєкті?

Обов’язковою умовою для участі є реєстрація та грошовий внесок, який підкріплює намір людини взяти участь.  Частину коштів з цього проєкту ми інвестуємо в програму «12 кроків звільнення від залежностей» – програма не лише про токсичні звички та речовини, але й про токсичні стосунки. Після оплати учасник отримує інформацію про локацію. Максимальна кількість учасників –  десять чоловіків і десять жінок, віком від 20 до 40 років. 

Така програма буде цікава для кожного, і навіть для тих, хто не планує мати довготривалі стосунки. У взаємодії з іншими ми краще пізнаємо себе й розуміємо, чого насправді потребуємо.  Часто буває і так, що людина дуже прагне бути в близьких стосунках, хоч так насправді сама до них не готова. У наших проєктах учасники мають змогу «протестити» свій намір і свою готовність створювати сім’ю. Проте, варто також сказати, що навіть створення сім’ї не є кінцевим результатом чи успіхом нашої життєвої дороги. Життя в здоровому і щасливому подружжі вимагає чималих зусиль. 

Чи буде продовження побачень для учасників?

Цьогоріч у серпні ми запрошуємо учасників до участі в щорічному проєкті «Гостинець». Це чотириденна інтенсивна програма для молодих людей, що в пошуку стосунків та подружніх пар. Учасники досліджуватимуть психологію та закономірності розвитку стосунків в парі, самосприйняття та самоцінність і як вони впливають на створення та якість стосунків. Чому людині важко розпочати нові стосунки і що потрібно робити, щоб їх зберегти. Крім того, учасники обох груп будуть взаємодіяти між собою для обміну досвідом. 

Частина людей боїться брати участь у таких побаченнях. Чому слід наважитись  і зробити крок для участі в програмі?

Чи не кожен має певні внутрішні страхи  та стереотипи, які  перешкоджають  для побудови стосунків.  Однак ми так чи інакше потребуємо уваги одне від одного. Тому ми створюємо креативну командну взаємодію. Під час проєкту люди заводять нові знайомства, і зовсім необов’язково, щоб це були романтичні стосунки. Учасники й надалі можуть продовжувати, а можуть не продовжувати  спілкування за межами програми. 

Поділіться порадами, як слід підготуватися до швидких побачень

Перше, важливо визнати свою потребу у знайомстві з людиною для стосунків чи створення сім’ї. Потрібно відкинути страхи, припинити соромитись своїх потреб і зробити крок назустріч іншому. Для цього не варто жити в ілюзії чи надмірних очікуваннях того, що це трапиться само собою без вашої ініціативи. Ми за те, щоб ви були автором свого життя. А по-друге, зустрічі в проєкті «Давай зустрінемось!» краще сприймати як чергову пригоду чи подорож в гори, для якої потрібно докласти хоч трохи власних зусиль. І якщо ви все ж прийдете, ця пригода запам’ятається вам надовго. 

Нагадаємо, що знайомства в проєкті «Давай зустрінемось!» відбудуться 18 та 25 липня, а також 1 та 15 серпня у Львові. Реєстрація для участі за покликанням. Більше інформації шукайте на сторінці у Фейсбук.

Підготувала Наталія Стареправо

Фото – Твоє Місто