Команда сайту «Духовна велич Львова» запрошує на передпасхальні дні духовної віднови

BKV_8098Час Великого посту – особливий період у житті кожного християнина, адже спонукає застановитись над щоденними і, на перший погляд, дріб’язковими моментами свого життя. Тому 21-22 березня запрошуємо взяти участь у передпасхальних днях духовної віднови. Тема цьогорічних роздумів співзвучна із подіями, які переживаємо у нашій державі, – «Страждання, смерть і воскресіння». Учасники матимуть змогу помолитися спільно зі спільнотами Римо-Католицької Церкви, Української Афтокефальної Православної Церкви та Вірменської Апостольської Церкви.

«Подібні зустрічі сприяють розвиткові екуменічного діалогу у нашому місті, а також дозволяють формувати єдиний духовний простір. Час цьогорічного Великого посту – особливий, оскільки наша держава переживає важкі моменти своєї історії. Тому зараз мусимо духовно збагачуватись і таким чином наповнювати внутрішнім миром та добром наше суспільство», – наголосив в.о. начальника управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко, керівник проекту «Духовна велич Львова».

Впродовж днів духовної віднови всі охочі матимуть змогу порозважати спільно і поставити свої запитання отцю Петрові Франківу (РКЦ), отцеві Андрію Сокальчукові (УАПЦ) та дияконові Армену Акоґянові (Вірменська Апостольська Церква). Також учасники матимуть змогу взяти участь у Богослужіннях Костелу Святого Антонія РКЦ, храму Успіння Пресвятої Богородиці (УАПЦ) та в соборі  Успіння Пресвятої Богородиці (ВАЦ).

«Під час цих передпасхальних реколекцій у наших читачів буде унікальна нагода наочно познайомитися зі східною і західною традиціями приготування до Великодня, зокрема одразу з трьома обрядами: латинським, візантійським та вірменським. Сподіваюся що дні духовної віднови проведені у молитві та дружньому спілкуванні відкриють нові горизонти для порозуміння і співпраці християн різних конфесій» – зазначає головний редактор сайту «Духовна велич Львова» Анна Грапенюк.

Нагадаємо, що у грудні минулого року, впродовж Різдвяного посту, ми під час днів духовної віднови спільно розмірковували про милосердя та жертовність. Окрім того, учасники мали нагоду взяти участь у Богослужіннях трьох храмів міста –  у Свято-Георгіївському кафедральному соборі УПЦ, Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла УГКЦ та у храмі Святителя Іоана Золотоустого УПЦ КП.

Участь у реколекціях – безкоштовна!

Зареєструватися на дні духовної віднови можна до 19 березня за посиланням: goo.gl/forms

Попередня реєстрація обов’язкова!!!

Долучайтесь! Будемо раді спільній молитві і духовному спілкуванню!