Різдвяний фестиваль – добра комунікація між батьками і дітьми (Фото)

BKV_1000Вчора, 25 січня, на Філософсько-богословському факультеті Українського католицького Університету у Львові відбувся Різдвяний фестиваль для всієї родини.

Розпочався фестиваль із різноманітних майстер-класів. Учасники разом з аніматорами виготовляли різдвяні прикраси та атрибути: декоративну ялинку, корони для волхвів, ангелів, віфлеємську зірку, рамки для світлин. Крім того мали спільні забави і танці.

Також відбулася святкова літургія у каплиці УКУ, яку відслужив парох парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові о. Григорій Драус.

Під час фестивалю кожен педагог, вчитель та аніматор отримали навчальні посібники «Робимо разом (активні методи навчання)», який був виданий Національним Університетом «Острозька Академія» і Товариством „KLANZA”. Посібник містить ряд пропозицій ігор та методів роботи з групою.

BKV_0961«Під час Різдвяного фестивалю кожна дитина може разом з батьками виготовити різдвяні прикраси, це добра нагода, щоб побути разом і провести діалог між батьками і дітьми. Адже батькам іноді важко розповісти дітям про віру, вони не знають як це зробити, тому потрібна добра комунікація, а фестиваль дає таку можливість. Також фестиваль допомагає дітям виявити свої можливості та зробити щось своїми руками – це називається педагогіка гри» – розповів парох парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові о. Григорій Драус.

Організатори заходу Михайло і Наталія Линь з міста Рівного. Це подружжя очолює педагогічну групу, яку заснувало Польське Товариство Педагогів і Аніматорів „KLANZA” у 2006 році в Рівному. Ця педагогічна група працює за методикою педагогіки гри, а також проводить фестивалі.

Анна Грапенюк
Фото: Костянтин Баранюк