Львів’ян запрошують у День Незалежності до молитовного марафону

З благословення митрополита Львівського і Галицького Філарета УПЦ, у Львівській єпархії  УПЦ  оголошується проведення молитовного марафону до Дня Незалежності України.

24 серпня 2020 року щогодини протягом цілого дня в різних храмах Львівської єпархії Української Православної Церкви будуть звершуватися молебні з особливими проханнями за нашу державу і її народ та виголошуватиметься наступна молитва.

Боже Святий, Отче Вседержителю, Сине Єдинородний і Душе Святий, що все у Твоїй владі тримаєш і про все піклуєшся Премудрим Твоїм Промислом, молимося Тобі за Богом бережену Державу нашу Україну, боголюбивий народ, владу і військо її, даруй їм, Господи, глибокий і невід’ємний мир, поклади їм на серце добре про Церкву Твою та про всіх людей Твоїх, щоб і ми в тиші і чистоті проводили життя наше у всякому благочесті і чеснотах.

Позбав, Господи, Державу нашу від голоду, мору, землетрусу, потопу, вогню, меча, нашестя іноплеменних і розбрату. Родини в мирі і любові збережи, дітей виховай, молодь навчи, старість підтримай, подорожуючим сподорожуй, вбогих захисти, недужних зціли, тих, що за ґратами, згадай, розпорошених збери, спокушених наверни і з’єднай зі Святою Твоєю соборною і апостольською Церквою.

Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Вірян ласкаво запрошують єднатися у молитовному марафоні. Також закликають вірних усіх християнських конфесій провести подібні молитовні чування до Дня Незалежності України.