Львів’янам розкажуть про українські традиції перекладу богословських текстів

У суботу, 21 травня, усіх охочих запрошують на  лекцію: «Українські традиції перекладу богословських текстів: історія та сучасність». Захід відбудеться у Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка (м. Львів, вул. Драгоманова, 5). Початок о 16.00 год. Вхід вільний.

Лектор: директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат історичних наук, доцент Василь Кметь.

Під час заходу лектор розповість про особливості організації переписування та перекладу богословських текстів у Давній Україні ХІ-XVI ст., формування модерної традиції: львівське освітнє та духовне середовище як основа літургійних та шкільних реформ у Київській митрополії XVI-XVIII ст., рукописну колекція крилошанина Антонія Петрушевича у фондах Наукової бібліотеки ЛНУ імені Франка як джерело дослідження методики роботи із сакральними текстами та новітню добу. в історії побутування богословських текстологічних трансформацій

Крім того, слухачі лекції матимуть можливість познайомитися з оригінальними автентичними пам’ятками богословських текстів, що зберігаються у фонді бібліотеки.

Захід відбудеться в рамках Львівських братських студій

За матеріалами: hram.lviv.ua