Львівські семінаристи влаштовують вечері для потребуючих. Як долучитися

Щовівторка, о 20:00 годині, брати Львівської Духовної Семінарії Святого Духа вечері для тих людей, які перебувають у скруті та для безхатченків. Ці вечері відбуваются на Сихові – у сквері біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

“Ми помітили, що достатньо їжі залишається у нашій їдальні і вирішили, що її вистачить, аби нагодувати ще когось. Щотижня ми годуємо потребуючих повноцінним обідом, деколи докуповуємо сир та ковбасу”, – розповідає один із ініціаторів справи брат Орест Апостолюк.

“Наша ціль – не просто нагодувати людей, у першу чергу, ми хочемо показати тим людям, що навіть попри те, що вони зараз у скрутному становищі , все одно Бог їх любить і є небайдужі люди, які жертвують кошти та продукти. Таким проявом любові, милосердя, ми хочемо їх підтримати, адже вони часто бувають у такому сумному, пригніченому настрої”.

Якщо на перші такі вечері, згадує брат Орест, приходило мало людей, то тепер разом вечеряють майже 40 потребуючих. З тими, хто приходить, у братів-семінаристів вже склалися дружні стосунки – усі разом вони вітають одне одного з днем народження та дарують скромні подарунки. До речі, на кожній такій вечері, окрім перших та других страв, є також чай із десертом.

“Є людина, яка пече сирник, кекс, або ще щось такого плану. Якщо не виходить, то ми просто купуємо печиво”.

Окрім цього, брати намагаються допомогти своїм друзям із працевлаштуванням,чи у боротьбі із залежностями. У час свят проводять різні благодійні акції.

До слова, усі охочі можуть долучитися до діяльності семінаристів, зателефонувавши за номерами: 097 466 39 56, 093 43 17 424. Брати також заохочують підтримувати їхню ініціативу #невикидай_поділися, яка полягає у використанні надлишкової їжі з їдалень та інших заходів харчування заради благодійності.

Автор: Мар’ яна Галькович

Джерело: GaLnet.fm