Мешканців та гостей міста запрошують на «Поливаний понеділок»

Львів підтримує Великодні традиції та запрошує мешканців і гостей міста 29 квітня на веселі святкові обливання. «Поливаний понеділок» відбудеться на площі Ринок перед входом у міську раду з 12.00 до 16.00 год. Там облаштують спеціальні резервуари, які подаватимуть воду. Поливання в інші години та в інших місцях центральної частини міста — не дозволено! На час поливання, електротранспорт на площі Ринок не курсуватиме.

“З давніх-давен Львів був осередком підтримки і розповсюдження українських національних традицій, і вже є практика, що львів’яни в часі Великодніх свят відзначають „Поливаний понеділок“. Уже п’ятий рік поспіль на площі Ринок організовуємо велике поливання, надаючи йому культурних форм. Адже поливатися водою дозволено лише в часових рамках — цього року це з 12.00 до 16.00 год., і лише на площадці перед входом у міську Ратушу. Тому всіх, хто має бажання долучитися до загальноміського поливання — щиро запрошуємо!», — кажуть в управлінні внутрішньої політики Львівської міської ради.

Водночас, закликають усіх в цей день не забувати про культуру поведінки, правила безпеки та повагу до інших. «Саме пристойність, хороші манери та стриманість, яку, щиро віримо, львів’яни проявлять у цей день під час поливання водою, стануть проявом нашої християнської любові до своїх ближніх, свого міста та громадянської відповідальності», — додають в міському управлінні внутрішньої політики.

Як і минулого року, для поливання будуть встановлені спеціальні резервуари, які подаватимуть воду. Їх встановлює та забезпечує водою ЛМКП «Львівводоканал».

Дійство організовує управління внутрішньої політики Львівської міської ради спільно з ЛКП «Львівводоканал» та Галицькою районною адміністрацією.

Джерело: ЛМР