Митрополит Димитрій нагородив львівських лікарів високими церковними нагородами

22 червня 2020 року митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій у своїй резиденції вручив ордени св. вмч. Пантелеймона лікарям м. Львова. З благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Епіфанія церковні нагороди були врученні:
  1. Самчуку Олегу Олеговичу – генеральному директору КНП КЛШМД м. Львова (Комунальне Некомеруійне Підприємство Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги).
  2. Ієрею Сергію Кирилюку, психіатру, кандидату медичних наук, доценту, лікарю КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» (Центр психічного здоров’я «Кульпарків») та КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер».
  3. Диякону Микушу Андрій Миронович: лікарю-хірургу 1-го хірургічного відділення Центру Хірургії, керівнику гнійно-септичного центру КНП КЛШМД м. Львова
Нагадаємо, що нагороди лікарі отримали в рамках відзначення Дня медичного працівника. Митрополит Димитрій після церемонії вручення орденів звернувся до нагороджених словами подяки за їх не просте служіння справі лікаря: “Разом з цим нагородженням орденами св. вмч. Пантелеймона Цілителя я передаю вам благословення і привітання з Днем медичного працівника Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Наша Церква в цей випробувальний час особливо молиться за лікарів, які в небезпечних і ризикованих умовах здійснюють свою місію, рятуючи людей від хвороб. Нехай Боже благословення і Його милість перебувають з вами і нехай Господь благословляя працю рук ваших”, – зазначив митрополит Димитрій. 
Також зазначимо, що кліриками Львівсько-Сокальської єпархії є діючі лікарі в священному сані, яких власне і було сьогодні нагороджено орденами – це о. Сергій Кирилюк та о. диякон Андрій Микуш. 
Владика Димитрій побажав особливої допомоги Божої у справах адміністрування головному лікарю КНП КЛШМД п. Олегу Самчуку.
 
 
 
 
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Джерело: http://gradleva.com/