Митрополит Епіфаній до молоді:”Чи вдалося вам перетворити карантинні обмеження на можливості”?

Дорога українська молоде! Не журіться через посилення карантину, адже нині у вас є шанс відвести якомога більше часу для розширення власних горизонтів знань і корисного досвіду, а також для турботи про рідних. Спробуйте перетворити карантинні обмеження на свої можливості і використайте їх з максимальною користю. А головне – робіть все з любов’ю та вдячністю. Вдячністю Богу за кожен день, кожну мить.
Мудрості вам та Божої допомоги!
Церква з кожним з вас.
Церква – з тобою!

Визначайте цілі, плануйте, окреслюйте строки, працюйте наполегливо, зберігайте самодисципліну та цінуйте свій результат, зазначає владика Епіфаній.

“А головне – робіть це з любов’ю та вдячністю. Вдячністю Богові за кожен день, кожен шанс, кожну мить, кожну можливість. Це важливий компонет успіху”, – додав він.

Предстоятель закликав молодь інвестувати час у свій інтелектуальний, фізичний, а головне – духовний розвиток.

“Дорога українська молоде, багато чого можна наздогнати, надолужити, але ми ніколи не повернемо втрачений час. Щоб не шкодувати про це у майбутньому, скористайтеся зараз унікальною можливістю особистого часу, пам’ятаючи слова апостола Павла: “Отже, глядіть, робіть обережно, не як нерозумні, а як мудрі, цінуючи час, бо дні лукаві”. Тож мудрості вам та Божої допомоги. Церква з кожним з вас. Церква з тобою”, – сказав митрополит.

Джерело:  Релігійна правда