Релігійна література на цьогорічному Форумі видавців

124735Сьогодні, 15 вересня 2016 року, в Львові розпочав роботу 23-й Форум видавців, який триватиме до 18 вересня. Захід відбуватиметься у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) та ще у 60 локаціях у центрі міста. На форум очікується 50 тис. відвідувачів, 701 учасник з 28 країн світу.

Традиційно, учасниками форуму є спеціалізовані видавництва релігійної літератури «Місіонер», «Свічадо», «Апостол», «Дух і літера», «Книгоноша», Українського католицького університету та ін. Також релігійну літературу представляють інші видавництва.

Видавництво «Місіонер» (стенд 220) пропонує новинки: книжку Карло Марія Мартіні і Умберто Еко «У що вірить той, хто не вірить», «Випробувані, як золото в горнилі» (автори Катерина Лабінська-Снігур та Наталя Стиранець), а також «Путівник паломника до Святої Землі» (о. Габріеля Романеллі) та багато іншого.

Видавництво «Свічадо» (стенд 201) пропонує до уваги читачам катехизм для молоді «Твіти з Богом» авторства Мішеля Ремері, книжки о. Андрія Зелінського «На ріках вавилонських», Оксани Думанської «Андрей Шептицький» та різні видання для батьків і дітей.

Київське видавництво «Дух і літера» (стенд 338) представило понад 40 новинок. Серед них «Житія Святих, укладені на святій горі Афон. Синаксарь», «Трактат з історії релігій» Мірча Еліаде, книжки о. Андрія Дудченка «Божественна літургія. Путівник» та «Сповідь і причастя. Практичні поради», «Словник Нового Заповіту» о. Богдана Огульчанського, з художньої літератури – книга Олени Стяжкіної «Мовою Бога».

Видавництво Українського Католицького Укніверситету (ст. 111) серед новинок презентує книжку спогадів Мирослава Мариновича «Всесвіт за кольочим дротом. Спогади і роздуми дисидента», альбом «Переслідувані за Правду: українські греко-католики в умовах тоталітарних режимів», Джозефа Гілла «Флорентійський Собор», «Ранні Отці Церкви. Антологія» за редакцією Марії Горячої, «Зона прибутку. Стратегічна бізнес-модель як запорука завтрашніх прибутків» (автори Андріан Сливоцький, Девід Дж. Моррісон).

Також різноманітні новинки підготували видавництва «Апостол» і «Нова зоря» з Івано-Франківська, столичний книжковий дім «Книгоноша». Цікавими релігійними виданнями потішили видавництва «КМ-Букс», «Брайт-Букс» та інші.

Вибірка з програми заходів Форуму

15 вересня 2016 року

Цим виданням Інститут історії Церкви УКУ запрошує до глибшого пізнання історії Греко-Католицької Церкви та життєвої долі окремих її членів, віддаючи шану всім тим, хто щедро ділився з Інститутом своїми свідченнями (інтерв’ю), спогадами, ілюстраціями, документами, музейними експонатами. Частина світлин публікується вперше. Видання адресоване широкому колу читачів.

  • Дискусія «Донбас: кордон війни і миру». Організатор: Український інститут стратегій глобального розвитку і адаптації (УІСГРА). —17:00-17:45, просп. Свободи, 7, книгарня «Є»

Презентація видань УІСГРА про Донбас – збірок «Метафізика Донецька» та «Східноукраїнський конфлікт в контексті глобальних трансформацій. Випуск 2» та дискусія щодо причин, шляхів вирішення та можливих наслідків конфлікту на Донбасі.

Історіософське обговорення книги французького філософа Мірчі Еліаде “Трактат з історії релігій”.

16 вересня

Презентуватиме книгу О. С. Афанасьєва-Чужбинського «Нариси Дністра» упорядник та автор вступної статті – Олена Крушинська. Ця книга про надзвичайно цікаву й розгорнуту картину життя і побуту українців та інших народів південно-західної частини України середини XIX століття.

Презентація виставкового каталогу Йогани Діль «Ukraine. Series».

17 вересня

Презентація книги спогадів політв’язня.

Презентація книги, що присвячена одному з найвідоміших святих Європи, засновнику домініканського ордену – Домініку Гузману. На презентації домініканці з України, Польщі та Франції розкажуть про святого Домініка та Орден Проповідників, який цього року святкує 800-й ювілей.

18 вересня

Обговорення поширення мусульманських спільнот у країнах Європи та України зокрема, християнсько-ісламські взаємовпливи.

Джерело: “RISU”.