Сьогодні у Львові молитовно вшанували пам’ять Митрополита Євсевія (Політила)

24 жовтня 2019 року минає 7 років з дня упокоєння першого ректора Львівських духовних шкіл ПЦУ – блаженної пам’яті митрополита Євсевія (Політила).
Цього дня ректор Львівської православної богословської академії ПЦУ професор протоієрей Ярослав Ощудляк очолив заупокійні богослужіння у Свято-Миколаївському княжому храмі, де з родиною померлого Митрополита помолився за спокій його блаженної душі. Також отець ректор звершив панахиду на місці вічного спочинку ієрарха – Янівському кладовищі у м. Львові.

Відтак у Львівській православній богословській академії ПЦУ отець ректор у співслужінні декана богословського факультету прот. Назара Лозинського, вченого секретаря прот. Любомира Хомира та інших викладачів звершив панахиду за Митрополитом Євсевієм (Політилом).

На початку він звернувся до присутніх викладачів, працівників та студентів зі словом спогадів про першого ректора ЛДА і С та закликав усіх виконувати слова апостола “Пам’ятайте наставників ваших”.

Закінчились богослужіння уставним співом “Вічная пам’ять”.

Довідка:

Митрополи́т Рі́вненський і Остро́зький Євсе́вій (12 липня 1928, с. Софіївка, Дніпропетровська область — † 24 жовтня 2012, Львів) — архієрей Української Православної Церкви Київського Патріархату; єпископ Полтавський і Кременчуцький, митрополит Рівненський та Острозький. 

Джерело: ЛПБА