Святійший Патріарх Філарет освятив та передав 10 000 пасок для бійців ООС та потребуючих

24 квітня 2019 року на території Свято-Феодосіївського чоловічого ставропігійного монастиря Святійший Патріарх Філарет до дня Святої Пасхи освятив та передав 5000 великодніх пасок для українських воїнів, які захищають українську землю на Донбасі та 5000 для всіх храмів м. Києва для роздачі парафіянам, малозабеспеченим та всім потребуючим.

“Радий, що ми маємо можливість сьогодні освятити ці святкові паски і направити їх до наших захисників, які боронять нашу Батьківщину на Сході України. Вони, не шкодуючи свого життя, захищають Українську землю від агресора, щоб ми з вами мали мирне небо над головою. Як Христос переміг смерть, постраждавши, так і найкращі сини та дочки нашої держави віддають своє життя, для спільної перемоги над ворогом, і тому вони достойні вічного та блаженного життя, бо віддаючи своє життя, виявляють свою любов до ближніх, до свого народу” – сказав Святійший Владика.

Після освячення пасок Святійший Патріарх Філарет подякував меценатам за жертовність та підтримку захисників Української Держави.

В освяченні взяли участь намісник монастиря архімандрит Макарій (Папіш) з братією обителі, духовенство м. Києва, благодійниця монастиря та громадський діяч – Молчанова Владислава Борисівна, волонтери Центру захисту киян, депутати Київської міської ради, військовослужбовці, волонтери, громадські діячі.

Джерело: фб-сторінка Патріарх Філарет