У Ісламському культурному центрі імені Мухаммада Асада відремонтували мечеть

Ремонтні роботи тривали упродовж 1 тижня. Про це повідомили на сторінці Ісламського культурного центру. Імам Мурат (Сулейманов) у коментарі “Духовній величі Львова” розповів: “Ідея, щоб преобразити нашу мечеть була вже давно. І ми працювали над цим, шукали меценатів. І з допомогою Всевишнього їх знайшли.

2


Ремонт молитовного залу – це не лише змога оновити інтер’єр, – вважає імам Мурат:

Тепер тут стало не лише комфортніше, але додані риси, які властиві власне мечеті. Ми змінили форму трибуни (мембара), де стоїть імам під час п’ятничної проповіді. Також тепер постелені нові килими, які характерні виключно для мечетей. І віряни тепер точно знатимуть, куди саме вони заходять”

1


Нагадаємо,  Ісламський культурний центр імені Мухаммада Асада (з 2015 р.) —  це мечеть і культурна організація в місті Львів. Культурний центр названо на честь видатного мусульманського діяча світової величини Мухаммада Асада. Він народився у 1900 р. і при народженні мав ім’я Леопольд Вайс. Мухамад Асад зробив значний внесок у розвиток ісламської культури, був автором багатьох книг, в тому числі і перекладу Корану на англійську мову.  Після прийняття Ісламу він змінив своє ім’я, але й у новому імені він зберіг спогади про своє львівське коріння («Асад» — це «Лев» арабською мовою).

Двері центру відчинені щоденно з 10 до 18 години.

Фото з фб-сторінки Центру