У Львові відбулося велике Августовське водосвяття (Фоторепортаж)

 Водосвяття з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі-України зібрало на площі Святого Юра сотні вірян. До освяченої води додали воду із різних чудотворних джерел.  

22 (2)

Хрещення Русі – це визначна подія у житті нашого народу – підкреслив Митрополит Львівський Ігор:

“Сьогоднішнім молитовним збором вірним Богові людей святкуємо 1030-річницю Хрещення Русі-України. У давнину у цей день відбувалися різні події, пов’язані із знаменням  святого Хреста. І звідси походить це свято. Воно співпадає з датою Хрещення Русі, коли святий Володимир закликав і люди хрестилися у водах Дніпра. Люди ставали християнами, приймали віру єдиного Бога. Це не було легке завдання, але завдяки Божому Провидінню Хрещення народу Русі звершувалося, християнство брало верх над поганством”. 

1

   До освяченої води додали воду із Зарваниці, Люрду, із Йордану – розповів капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк:

“Сьогодні відбулося Хрещення України-Русі. І ми наслідуючи давню традицію  в особливий молитовний спосіб вшановуємо цю дату. Згідно рішення Синоду Єпископів наша Церква закликає святкуючи цю дату провести таке водосвяття. І символічно ми додали воду із чудотворних джерел. Щоб ми відчули і справді наповнилися Благодаттю Святого Духа. Також нині ми дякували Богу за дар нашої віри”.

DSC_0820DSC_077222

26 24