У Патріаршому Домі відбулися ЕТНОФЕСТИНИ на підтримку дитини зі СМА

Вчора, 26 червня 2021 року, на території Патріаршого Дому відбулися ЕТНОФЕСТИНИ. Головною метою події була благоднійність. Саме тому, половину усіх виручених коштів скерували  для порятунку маленької львів’янки Вікторії Полюги з діагнозом СМА (спінальна м’язова атрофія). Однак гості свята, яке, до слова, відбувалося вперше на території Патріаршого Дому, змогли не лише долучитися до добрих справ, але й на власні очі побачити показ сучасного, модного і автентичного українського одягу.

“У нас є благодійний аукціон у якому беруть участь 14 лотів. Відомі бренди надали свою продукцію. Один з лотів – це бурштинова вервиця, яка єднає.  Крім цього, є  дві ікони, набір творів Патріархів УГКЦ, солодощі, картина. Від благодійного аукціону всі кошти скеруємо на лікування Вікторії. Програма у нас дуже насичена. Це покази восьми колекцій вишиваного одягу від українських дизайнерів. Також буде показ суконь для дівчат до Першого Причастя.  Поміж показів виступатиме дует писанка, також буде виступати оперна співачка Алла Курильців, паралельно відбувається виставка автентичного українського одягу (це приватна колекція), також передбачено майстер-клас по хусткуванню. Крім того, у програмі забави, танці, фотозони”, – розповіла співорганізатор події, комерційний директор Патріаршого Дому Мирослава Полець.

Гостей заходу привітав голова Патріаршої комісії УГКЦ у справах молоді о. Ростислав Пендюк, який відзначив, що Патріарший Дім тепер має у собі нотки не лише духовної, але й культурно-мистецької локації:

“Впевнений, що далі на цій території буде творитися багато подій, які будуть спрямовані на розвиток мистецтва і культури. Цей дім є відкритий, гостинний, є для кожного, хто готовий сюди прийти і принести своє серце та свою любов”.

На жаль, під час події здійнявся дуже сильний ураган. Проте, це не зупинило гостей і присутні перемістилися у Патріарший Дім.