У ПЦУ започаткували медійний проект “Духовний фронт”, присвячений військовим капеланам

Про це повідомили на фб-сторінці Православної Церкви України

“Ми розпочинаємо проект «Духовний фронт», де розкажемо вам історії людей, головною зброєю яких є непохитна віра в Господа, надія і любов. Перша наша історія – про 30-річного капелана Донецького прикордонного загону протоієрея Романа Перетятька”.

У центрі увагу проекту: військові капелани.

“У цій війні наш народ проявив неймовірну силу духу, без якої перемоги не досягти ніколи. Бо під час боротьби перемагає не стільки зброя, як, найперше, перемагає дух. І цей дух дуже складно було б підтримувати без допомоги військових капеланів – священників, які несуть своє служіння на фронті.

З перших місяців неоголошеної війни капелани Православної Церкви України підтримують наших військовослужбовців, дають духовні поради, відшуковують слова втіхи, а також з Божою допомогою укорінюють в душах воїнів непереборну віру в перемогу, відшуковують те, що у найскладніші хвилини надихає бійців не здаватися. Сьогодні таких капеланів близько 600”, – наголошують творці проекту.

У центрі уваги першого випуску проекту: протоієрей Роман Перетятько.

«Спілкуючись стільки часу з солдатами на фронті, щоразу відчуваєш, найперше, вдячність за їхню жертву, бо це – їхня молодість, їхній найкращий час, і, на жаль, часто це загроза смерті… Тому найважче у моєму служінні – це раптом дізнаватися, що людини вже немає в живих з якою нещодавно спілкувався, товаришував, віз допомогу…», – розповідає протоієрей Роман.

Більше довідатися про проект, Ви зможете на фб-сторінці “Православна Церква України”